فهرست
فوری: رونالدو به بازی با بایرن می رسد
فوری: رونالدو به بازی با بایرن می رسد

فوری: رونالدو به بازی با بایرن می رسد

بر اساس گزارش وب سایت مارکا کریستیانو رونالدو برای بازی با بایرن مونیخ آماده است. پارگی 1.5 سانتیمتری همسترینگ پای چپ او بهبود یافته است و حالا هواداران رئال می توانند نفسی از سر آسودگی بکشند. با حضور برنده ی توپ طلا رئال مادرید شانس بالایی برای بردن بایرن مونیخ در خانه خواهد داشت. چیزی که باید توسط کادر مربی گری رئال بررسی شود این است که آیا کریس می تواند از ابتدا به میدان رود یا خیر.

به نظر می رسد مشکلات همسترینگ رونالدو به خوبی کنترل شده است. البته رونالدو به خوبی آگاه است در صورت فشار آوردن روی پای تازه از مصومیت بهبود یافته اش ممکن است یک فاجعه ی وحشتناک برایش رخ دهد. مصدومیت احتمالی او در این برهه از فصل احتمال نرسیدن او به فینال لیگ قهرمانان و جام جهانی را در بر خواهد داشت.

البته کادر پزشکی رئال اعلام کرده است این بازیکن برای بازی برابر بایرن مونیخ در شرایط حداقلی ریسک قرار دارد و احتمال تشدید مصدومیتش خیلی پایین است.

رونالدو که 21 روز پیش در بازی برابر دورتموند مصدوم شده بود از آن زمان تا کنون در هیچ مسابقه ای به میدان نرفته است. باید منتظر نشست و دید آیا او می تواند چهارشنبه شب درخشش به یاد ماندنی اش در بازی های قبلی رئال در لیگ قهرمانان را تکرار کند یا خیر

     
آی اسپورت
2014-04-20 13:18:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر