فهرست
مشیری: عجمان نمی‌تواند از پرسپولیس به فیفا شکایت کند/ جریمه نمی‌شویم
مشیری: عجمان نمی‌تواند از پرسپولیس به فیفا شکایت کند/ جریمه نمی‌شویم

مشیری: عجمان نمی‌تواند از پرسپولیس به فیفا شکایت کند/ جریمه نمی‌شویم

نماینده تام‌الاختیار محمد رویانیان اعلام کرد که خطری پرسپولیس را درباره پرونده خلعتبری تهدید نمی‌کند.

به گزارش فارس، پس از نامگذاری لیگ امارات به نام جعلی «خلیج ع‌ر‌ب‌ی» محمد رویانیان اعلام کرد که اجازه نخواهد داد که خلعتبری در این لیگ جعلی شرکت کند از همین رو سفری به همراه مشیری مسئول امور بین‌الملل خود به امارات داشت و در جلسه‌ای با مسئولان عجمان امارات برای جدایی خلعتبری و پیوستنش به پرسپولیس به توافق رسید . اما پس از پرداخت دو قسط پول رضایتنامه خلعتبری به اماراتی‌ها با رفتن رویانیان، پرداخت قسط 250 هزار دلاری سوم به تأخیر افتاد تا حدی که عجمانی‌ها اعلام کردند دست به شکایت خواهند زد و حتی اعلام شده در ازای هر ماه تأخیر 50 هزار دلار به طلب عجمانی‌ها اضافه خواهد شد و جمعاً این مبلغ تا به امروز 600 هزار دلار شده است. از همین رو امروز پرونده قرارداد باشگاه پرسپولیس و عجمان درباره قرارداد خلعتبری توسط رویانیان و مشیری نماینده تام‌الاختیارش که در جلسه امارات نیز حضور داشتند بررسی شد.

پس از بررسی این توافقنامه، مشیری به فارس گفت: ابتدا باید این را اعلام کنم که هدف اول رویانیان و باشگاه پرسپولیس این بود تا خلعتبری در لیگ جعلی با نام «خلیج ع‌ر‌ب‌ی» حضور پیدا نکند به همین دلیل ما به خاطر منافع ملی قدم رو به جلو گذاشتیم و این بازیکن را به پرسپولیس آوردیم تا به اماراتی‌ها بگوییم خلیج فارس، همیشه فارس است. این صحبت رویانیان بود.

وی افزود: اما در مورد این موضوع که اعلام شده در ازای هر ماه تأخیر بابت قسط سوم 250 هزار دلاری خلعتبری 50 هزار دلار به این پول اضافه می‌شود باید بگویم که این موضوع با بررسی‌هایی که داشتیم صحت ندارد و موضوعی بیهوده است. ما در تفاهم‌نامه قرار بود در صورتی که قسط اول را به موقع ندهیم 50 هزار دلار جریمه شویم که ما قسط اول و دوم را به موقع دادیم پس پرونده 50 هزار دلار جریمه بسته است.

مشیری ادامه داد: در مرحله بعدی باید اعلام کنم ITC خلعتبری صادر شده و مکاتباتی با فیفا و فدراسیون فوتبال ایران انجام شده مبنی بر اینکه این بازیکن با اماراتی‌ها تسویه حساب کرده، حالا نمی‌دانم حرف از چه شکایتی می‌زنند که این موضوع هم طبق توافقنامه قابل قبول نیست! ضمناً اگر عجمانی‌ها بخواهند شکایت هم کنند باید 250 هزار دلار بابت قسط سوم به آنها پرداخت کنیم که قطعاً فیفا اعلام می‌کند که این پول را اقساطی بدهید پس تهدیدی پرسپولیس را در بر نمی‌گیرد و فقط ما باید بابت قسط سوم این بازیکن 250 هزار دلار پرداخت کنیم.

این در شرایطی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس و مخصوصاً پروین در چند مدت گذشته بسیار نگران پرونده خلعتبری و عجمانی‌ها بودند.

     
آی اسپورت
2014-04-20 13:47:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر