فهرست

اصرار منصوریان به یک اشتباه: مگویان در دفاع چپ

آی اسپورت- پست دفاع چپ در فوتبال پستی است که معمولا مربیان در این پست اقدام به جذب یک بازیکن تخصصی می کنند و یکی دو بازیکن هم دارند که در روزهای نداری بتواند جای خالی مدافع چپ ثابت تیم شان را پر کند. بد بینانه ترین مربیان در سخت ترین حالت ممکن، برای این پست نهایتا دو بازیکن تخصصی می گیرند.
این در حالیست که منصوریان در این فصل 4 مدافع چپ تخصصی در استقلال جذب کرده. میثم مجیدی، یعقوب کریمی، امید نورافکن و میلاد زکی پور چهار مدافع چپ تخصصی هستند که در لیست بازیکنان استقلال جای دارند.
اما عجیب تر از همه این است که منصوریان به رغم داشتن 4 مدافع چپ تخصصی در بین بازیکنانش، در بازی مقابل ماشین‌سازی هیچ یک از این چهار نفر را مورد استفاده قرار نداد و ترجیح داد از یک مدافع میانی مثل مگویان در پست غیر تخصصی اش (دفاع چپ) استفاده کند. اتفاقی که در هفته دوم لیگ هم افتاده بود و نتیجه بسیار بدی داشت و مگویان در این آزمون کاملا نمره منفی گرفت.
باید دید که آیا در دربی هم منصوریان قصد انجام چنین کاری دارد یا در آن بازی یکی از 4 مدافع چپ تخصصی اش را به بازی خواهد گرفت. مطمئنا خط دفاع استقلال با حضور پادووانی دست‌خوش تغییرات زیادی خواهد شد. 
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-12 13:17:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر