فهرست

قصه عجیب نبردن های مرفاوی و پیکان/ با هم، بی هم

آی اسپورت- به جز استقلال که همچنان لیگ شانزدهم را بدون پیروزی ادامه می دهد، یک تیم و یک سرمربی دیگر هم چنین حالتی دارند و بدون برد در حال ادامه مسیر هستند؛ پیکان و صمد مرفاوی. این تیم و این مربی اما قصه جالبی هم دارند. قبل از لیگ امسال، حضور هر دوی شان مربوط است به لیگ چهاردهم و یک همکاری تلخ و افتضاح و منجر به سقوط.
صمد مرفاوی در آخرین هفته نیم فصل اول لیگ چهاردهم با صبا در اهواز موفق به شکست دادن فولاد شد و سپس تیمش را تعویض کرد و جای منصور ابراهیم زاده را در پیکان گرفت. درست بعد از این انتقال بود که دیگر هیچ بردی در کارنامه مرفاوی ثبت نشد و این یعنی او در 20 بازی اخیر لیگ برتری اش شامل 15 بازی در پیکان (6 باخت و 9 مساوی) و 5 بازی در صبا رنگ پیروزی را ندیده است.
پیکان اما وضعیت بدتری دارد. آنها هیچکدام از 5 بازی این فصل شان را نبرده اند. با هدایت مرفاوی 15 بازی نیم فصل دوم لیگ چهاردهم را هم نبرده اند. 3 بازی آخر نیم فصل اول همان سال را هم نبردند و برای رسیدن به آخرین پیروزی شان باید به هفته دوازدهم لیگ چهاردهم و برد 2 بر یک برابر تراکتورسازی در تبریز برگردیم. این یعنی پیکان هیچ بردی در 23 بازی اخیرش نداشته است.
مرفاوی و پیکان نه تنها وقتی در کنار هم بودند، برنده نمی شدند که حالا دور از هم نیز توانی برای بردن ندارند.
     
آی اسپورت
2016-09-12 18:39:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر