فهرست
پرده آخر شب پرتنش آزادی
پرده آخر شب پرتنش آزادی

پرده آخر شب پرتنش آزادی

آی‌اسپورت- دیدار پر تنش پرسپولیس و نساجی مازندران در پایان سوت داور هم اتفاقاتی عجیب و درگیری‌های بزرگی را در پی داشت. بعد از این که بازیکنان و نیمکت‌نشینان دو تیم به صحنه‌های ابتدایی بازی در نیمه اول اعتراض خود را اعلام کردند و با واکنش رضا کرمانشاهی مواجه نشدند، این اعتراضات در نیمه دوم و با اخراج علی شجاعی از نساجی مازندران به اوج خود رسید.

پرسپولیس اما در نهایت بازی را با نتیجه دو بر یک به سود خود خاتمه داد و به نظر می‌رسید مربیان دو تیم اعتراضات خود را به سالن کنفرانس بازی منتقل کنند اما اتفاقی دیگر رخ داد. عصبانی‌ترین برانکوی تاریخ روی نیمکت پرسپولیس که کمتر دیده شده بود اینچنین به تصمیم داور در ثانیه‌های پایانی دیداری که برتری اش در آن قطعیت یافته، در زمان عبور از زمین غرولند خود را ادامه می داد و در سمت دیگر هم پانادیچ که تصاویر زیادی از درگیری و مشاجره او با داوران و ناظران در ذهن مانده این اعتراض را به داور چهارم بابت صحنه پنالتی دقیقه پایانی اعلام می کرد.

در این بین محمد مهدی نظری، مهاجم سابق استقلال و کنونی نساجی که در دقایق پایانی به بازی آمده بود، خود را به میان درگیری کشاند و اعتراض تندی به پانادیچ داشت و او را هل داد که با اعتراض مربی دروازه بانان پرسپولیس همراه شد. این اتفاق باعث ورود برانکو و دیگر بازیکنان پرسپولیس شد و نکونام نیز به میان معرکه آمد و ضمن اعتراض به داور بازیکن خود را به سمت زمین خودی می‌کشاند. اتفاقات و درگیری های لفظی در نهایت با حضور بازیکنان پرسپولیس در رختکن خاتمه یافت و تماشاگران نساجی که با تشویق بازیکنان آنها را بابت نمایش خود در استادیوم آزادی مورد حمایت قرار دادند.

 

ورزش سه

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-09-12 23:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کیسه حقیر
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۳۱
کادر استقلالی نساجی تنها کاری که کرد اعتراض به داور بود ,حیف این تیم دست یه عده از رده خارج استقلالی
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
بهتره بگیم شو من ها . مخصوصا نکونام که خاطره علی منصور رو زنده کرد
سه کله پوک
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۰۷:۱۴
هاشمی نسب، مجیدی و جواد چکش سوراخ شدن!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر