فهرست

دلیل تعویض جهانبخش در برابر ویلم مشخص شد

آی اسپورت - تیم آلکمار هلند در هفته پنجم اردویژه هلند با نتیجه دو بر صفر برابر ویلم به پیروزی رسید. علیرضا جهانبخش در دقیقه ۱۹ زننده گل اول تیمش بود تا نقش مهمی در کسب سه امتیاز خانگی آلکمار ایفا کند. نکته عجیب اما تعویض او در بین دو نیمه بود.جهانبخش در این باره به روزنامه تلگراف هلند این طور توضیح داده است:« هفته سختی را پشت سر گذاشتم و پس از انجام دو بازی برای تیم ملی ایران باید در بازی باشگاهی به میدان می‌رفتم. در دو بازی تیم ملی ایران برابر قطر و چین در تهران و شن‌یانگ ۱۸۰ دقیقه در زمین بودم. در بازی برابر ویلم احساس سختی و سفتی در ناحیه ران کردم و از مربی خواستم که تعویضم کند. واقعا این اتفاق برای من بسیار عجیب بود.»
 
ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار در پاسخ به پرسش خبرنگار روزنامه هلندی مبنی بر معروف شدنش در ایران گفت: «من یک فرد شناخته شده هستم و مردم ایران به من نظر و توجه ویژه‌ای دارند. آنها خوشحال هستند که می‌توانم همزمان در آلکمار و تیم ملی ایران بازی‌های سختی انجام دهم و اعتقاد به فوق العاده بودن آن دارند. این علاقمندی و لطف مردم  احساسی مضاعف به من جهت انجام کارهای بزرگتر داده است. من همه تلاشم را خواهم کرد تا ایران سربلند و مفتخر باشد.»

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-13 09:52:19
نظر دهید

۱ نظر
ورازگاهی
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
علیرضا جان ایرانی ها و هلندی ها جای خود، اگه تمام دنیا بشناسند شما رو، اصلا مهم نیست. چون فرهاد خان مجیدی شما رو نمیشناسه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر