فهرست

مسلمان: ان شاالله منصوریان جمعه به پرسپولیس می‌بازد

آی اسپورت - غرور. به اعتقاد خیلی‌ها این بزرگ‌ترین خطری است که پرسپولیس را در بازی روز جمعه با استقلال تهدید می‌کند. غرور ناشی از چند پیروزی در دربی‌ها اخیر و نباختن به استقلال. اما نظر محسن مسلمان به عنوان کسی که در دربی گل هم زده است در این باره جالب است.

مسلمان می‌گوید: «این حرف کاملا غیرمنطقی است. ما از فصل گذشته تا به حال که حدود ۳۵-۳۴ هفته می‌شود تنها یک بازی را باخته‌ایم و اگر قرار به مغرور شدن باید زودتر از این‌ها مغرور می‌شدیم. خدا را شکر بچه های تیم به شرایط حساسی که داریم کاملا واقف هستند و می‌دانند که باید برای کسب نتیجه همه تلاش‌مان را بکنیم. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس به درجه‌ای از حرفه‌ای‌گری رسیده‌اند که دچار غرور نشوند و در همه بازی‌ها بدون توجه به نام و شرایط حریف برای برد تلاش کنند. در این دربی هم شرایط همین طور است و ما برای بردن به زمین می‌رویم.»
 
اما نظر مسلمان درباره اینکه علیرضا منصوریان در لباس مربیگری در چند سال اخیر به پرسپولیس نباخته است: «ان‌شاءالله این جمعه می‌بازد! اگر استقلالی‌ها این را می‌گویند ما هم برانکویی را روی نیمکت داریم که تا به حال در قامت سرمربیگری پرسپولیس به استقلال نباخته است و شرایط برای هر دو تیم در این مورد هم برابر است.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-13 11:08:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر