فهرست

اختصاصی/ در صورت باخت منصوریان در دربی؛ دراگان با سروش می‌آید

آی اسپورت - شایعاتی که درباره برکناری علیرضا منصوریان در صورت باخت در دربی به گوش می‌رسند دیگر شایعه نیستند. موضوع کاملا جدی است. تساوی استقلال در برابر ماشین‌سازی اصلا با وعده‌های منصوریان قبل از این بازی جور در نمی‌آمد. منصوریان وعده یک استقلال متحول شده را داده بود. اما سانترهای خسرو حیدری همان چیزی بود که سال‌هاست در استقلال می‌بینیم. مدیران استقلال که اصلا فکر تساوی با ماشین‌سازی را نمی‌کردند حالا دیگر کاسه صبرشان لبریز شده.

سابقه نداشت استقلال در یک فصل بدون برد به دربی برسد. اما منصوریان این کار را کرد. مدیران استقلال البته خیلی وقت بود دست به کار شده بودند. فقط روی‌شان نمی‌شد اینقدر زود از منصوریان عبور کنند. وگرنه پروژه خیلی وقت است کلید خورده. پروژه آمدن دراگان اسکوچیچ به استقلال. دراگان مدتی است به عنوان یکی از کاندیدهای هدایت استقلال معرفی می‌شود که این اتفاق هر بار به دلیلی نیفتاده است. این بار اما ماجرا فرق دارد. او خیلی به نیمکت استقلال نزدیک شده و فقط نباختن استقلال در دربی آمدنش را به تاخیر می‌اندازد.
 
دراگان البته تنها نمی‌آید. او با خودش یک سورپرایز هم می‌آورد. سورپرایزی به نام «سروش رفیعی». وعده آمدن رفیعی به استقلال احتمالا دلیلی جز دلیل فنی هم دارد. آمدن رفیعی باعث می‌شود آن دسته از هواداران استقلال که مخالف برکناری منصوریان هستند با این موضوع راحت‌تر کنار بیایند. این را هم در نظر داشته باشید که آمدن رفیعی به استقلال به معنی ناکامی پرسپولیس در جذب او هم هست. یعنی یک تیر و دو نشان. البته باز هم بحث مهم‌تر در حال حاضر منصوریان است. این که حمایت‌های کلامی مدیران استقلال فقط در حد کلام می‌ماند قطعا درس بزرگی برای او خواهد بود. سرنوشت منصوریان در استقلال به تار مویی بند است. تار مویی به نام «دربی 83 ».

کد خبر:9402
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-09-13 12:37:40
نظر دهید

۱۵ نظر
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
رفیعی میاد پرسپولیس
علی کچـــل
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
اون کیسه کش ساده هم خر : عر عر ...
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۵۶
حالا هی شایعه درست کنید بی وجدانها!!!
علی جانی و بانو بران کو
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۰۰
ساقیت کی بوده چی زدی . توهم زدی بد جور خودت بریدی خودت دوختی
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
6 تای 95
پرسپولیس زلزله همینه همینه
برزو
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
لنگی ها حسابی آتیش گرفتند!! اگه استقلال رو ببرند سروش رفیعی و اسکوچیچ میان استقلال و اگه ببازند ابروشون رفته!! به نظر من برن بمیرن!! علیمنصور در همین حد که کاوه رو اورد استقلال کافیه. ایشالا در ادامه ی فصل همه چی به نفع استقلال میشه ولی علیمنصور حیف بود ولی خب تو استقلال نمیشه خیلی فرصت داد ای کاش علیمنصور تجربه اش بیشتر میشد و 3-4 سال بعد میومد استقلال. براش متاسفم.
همشهری نورآبادی من :*
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۲۸
سروش رفیعی رو من می شناسم... پرسپولیسی تیر است و نیم فصل میاد پرسپولیس... این خط این نشان!
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۳۶
منصوریان و تار مو. خیلی ظریف بود ناقلا !
آنتی لنگ
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۳۷
سروش قطعا ب تیم پرافتخار اس اس میاد
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
سروش با برانکو تموم کرده.کچل باید بمونه حمایت تا لیگ دو
یوسف
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
اونهمه برای بختیار سر و دست شکوندین آخرش چی شد؟ سروش فعلا تراختوری هست و انشالله راضیش میکنن نیم فصل دوم رو هم تو تبریز بمونه
پدر برزو
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
قرصهاتو بخور پسرم و بخواب ما کار داریم :)))
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۴
برزو کاهو پیوندتان مبارک
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۴
برزو کاهو پیوندتان مبارک
pers
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
منظورش همون انتشارات سروشه ببا کیسه ها دلتونو صابون نزنین سروش رفیعی واس ماست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر