فهرست
رکورد فوق العاده پیزارو؛ زدن گل به همه باشگاه های بوندس لیگا
رکورد فوق العاده پیزارو؛ زدن گل به همه باشگاه های بوندس لیگا

رکورد فوق العاده پیزارو؛ زدن گل به همه باشگاه های بوندس لیگا

آی اسپورت- بایرن مونیخ در هفته ی سی یکم بوندس لیگا به مصاف براشوایگ رفت آنها تا 75 دقیقه برای گلزنی باز کردن دروازه ی داوری با مشکل مواجه بودند تا اینکه پاس توی عمق گوتسه، پیزارو را در موقعیت تک به گل قرار داد و گل نخست بایرن شکل گرفت.

اما این گل فاصله ی موجود در کارنامه ی گلزنی مهاجم پرویی بایرن را کامل کرد پیش از این بازی پیزارو توانسته بود از 18 باشگاه حاضر در بوندس لیگا مقابل 17 تای آن ها گلزنی کند و تنها گل در مقابل برانشوایگ را برای رکورد دوران حرفه ای حضورش در بوندس لیگا کم داشت که با گل دقیقه 75 این آمار را نیز کامل کرد.

گلزنی ماریو مانژوکیچ و ثبت نتیجه ی 2 بر 0 برای بایرن این گل چهاردهمین گلی بود که یک بازیکن ذخیره با ورود خود به زمین برای مونیخی ها در این فصل به ثمر رساند. که این یک رکورد جدید برای بایرن محسوب می شود ماریو مانژوکیچ با گلزنی در این دیدار موفق شد 18امین گل خود در این فصل را نیز به ثمر برساند و همچنان رکوردی تنگاتنگ با روبرت لواندوفسکی برای آقای گلی داشته باشد.

اما لوکاس ردر، دروازه بان آماتورهای بایرن که با متوالی شدن چندین اتفاق توانست بازی های نخست خود را در بوندس لیگا تجربه کند مصدومیت عجیب تام اشتارکه در تمرینات بایرن و سپس مشکل عضلانی نویر دروازه بان 20 ساله ی بایرن را به دروازه ی مونیخی ها رساند. او در بازی شب گذشته برای اولین بار در ترکیب اصلی بایرن در یک بازی بوندس لیگایی به میدان رفت و موفق شد دروازه ی خود را بسته نگاه دارد اما پاس گلی که او برای ماریو مانژوکیچ فراهم کرد موجب شد تا نام او در آمار و رکوردهای این فصل جای بگیرد این برای اولین بار در فصل جاری بود که یک دروازه بان پاس گل داده است.
     
آی اسپورت
2014-04-20 16:13:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر