فهرست
گزارش روز: ماجراهای تمان نشدنی پنالتی های دورتموند/ دلخوری لواندوفسکی از رویس
گزارش روز: ماجراهای تمان نشدنی پنالتی های دورتموند/ دلخوری لواندوفسکی از رویس

گزارش روز: ماجراهای تمان نشدنی پنالتی های دورتموند/ دلخوری لواندوفسکی از رویس

آی اسپورت- اوایل فصل بود که جریان زدن ضربه ی پنالتی در بایرن مونیخ حاشیه ساز شد وقتی که آرین روبن توپ را برداشت تا ضربه ی پنالتی را وارد دروازه کند پپ گواردیولا با فریاد های خود توماس مولر را مامور زدن این ضربه کرد تا آرین روبن با دلخوری از محوطه ی جریمه بیرون بیاید.

این عکس العمل گواردیولا واکنش های زیادی را از سوی بزرگان فوتبال آلمان برانگیخت از فرانتس بکن باوئر تا لوتار ماتئوس موافق و یا مخالف صحبت کردند تا سرانجام با گذشت ماه ها دلخوری روبن نیز به پایان رسید و مشکلات تا حدود زیادی برطرف شد.

اما هفته ی گذشته در دیدار بوروسیا دورتموند و ماینتس اتفاق مشابهی افتاد در دقیقه 79 یک ضربه ی پنالتی برای دورتموند بدست آمد و مارکو رویس مطابق همیشه توپ را برداشت و روی نقطه پنالتی کاشت اما این حرکت رویس به مذاق لواندوفسکی خوش نیامد.


مهاجم لهستانی باشگاه دورتموند که برای آقای گلی در این فصل مبارزه ی نزدیکی با ماریو مانژوکیچ دارد می خواست که با گل کردن این پنالتی از رقیب مونیخی اش فاصله بگیرد و به تنهایی در صدر گلزنان جای بگیرد اما رویس بدون توجه به غر غر های او ضربه را وارد دروازه کرد. لواندوفسکی پس از پایان بازی در حالی که چهره ی خوشحالی از برد بدست آمده نداشت بدون صحبت با خبرنگاران راهی رختکن شد.

میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند در این مورد می گوید:" من در این مورد چیزی نمی دانم احتمالا روبرت مایل به زدن ضربه بود اما ما پنالتی زن اول تیم را مشخص کرده ایم و او به درستی پشت ضربه ایستاد."

رویس نیز در گفتگو با خبرنگاران هیچ اظهار نظری در مورد این صحنه نکرد و تنها گفت:" از عملکرد خودم در این بازی راضی هستم از بازی تیم هم که توانست سه امتیاز را بدست آورد خوشحالم."
     
آی اسپورت
2014-04-20 16:48:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر