فهرست

آزمون گرانقیمت‌ترین بازیکن روستوف: سردار در یک قدمی نکونام

آی اسپورت - روستوف امشب در ورزشگاه آلیانز آرنا، برای اولین بار در لیگ قهرمانان اروپا به میدان می‌رود. به همین مناسبت، رسانه‌های زیادی برای مقایسه بایرن آماده آنچلوتی با تیم نه چندان مشهور دانیلیانتس، دست به مقایسه قیمت بازیکنان دو تیم زده‌اند. بر اساس قیمت‌های اعلام شده در سایت ترانسفرمارکت، سردار آزمون ستاره ایرانی روستوف با قیمت 7 میلیون یورو، گرانترین بازیکن این تیم است. قیمت آزمون این فصل با شتابی ناگهانی، از دو و نیم میلیون یورو به هفت میلیون رسید.

قیمت سردار به عنوان گرانقیمت‌ترین بازیکن روستوف، کمتر از یک دهم توماس مولر و لواندوفسکی، گرانترین بازیکنان بایرن از نظر ترانسفرمارکت با قیمت 75 میلیون یوروست. با این وجود، ستاره ایرانی روستوف با رسیدن به این رقم، فقط یک میلیون یورو تا تبدیل شدن گرانقیمت‌ترین ایرانی تاریخ فاصله دارد.

علی کریمی زمانی که در بایرن بازی می‌کرد، با ارزش 5 میلیون یورو گرانترین بازیکن فوتبال ایران بود. سال 2009، جواد نکونام با رسیدن به ارزش‌گذاری 8 میلیون یورویی رکورد او را شکست. حالا آزمون 21 ساله، با کمی پیشرفت و افزایش قیمتش می‌تواند این رکورد را جابجا کند.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-13 15:49:42
نظر دهید

۲ نظر
برزو
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
یه استقلالی گران ترین لژیونر تاریخ فوتبال ایرانه! خوشم میاد تو این لیست اصلا خبری از دایی و موشک و هلی کوپتر و جادوگر و ... و ... هم نیست!!
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
اینم از افتخارات کیسه هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر