فهرست

تهیه کننده مستنندحجازی، 4 استقلالی را می‌سازد

آی اسپورت- فیلم مستند  4 فینال آسیا  با بررسی تاریخ هفتاد ساله باشگاه استقلال تهران توسط امیر رفیعی تهیه کننده  من ناصر حجازی هستم." و با حمایت و پشتیبانی علی فتح الله زاده ساخته می شود.

رفیعی در این مورد گفت: «با توجه به علاقه ای که از دوران کودکی به باشگاه استقلال تهران داشتم، بعد از ساخت و موفقیت فیلم زندگی ناصر حجازی چهره محبوب خودم و میلیونها ایرانی دیگر، تصمیم گرفتم 4 دوره حضور تیم استقلال در فینال جام باشگاه های آسیا را با مرور بر تاریخ هفتاد ساله این باشگاه پر افتخار به تصویر بکشم تا برای هواداران تیم محبوب پایتخت یادگاری دیگری داشته باشم.  در این مستند ضمن پرداختن به حضور استقلال در چهار فینال آسیا که دو تای آن با قهرمانی همراه بوده است، مروری نیز بر دو بار کسب عنوان سومی این تیم در همین رقابتها، قهرمانی های جام میلز هندوستان، جام پرچم ترکمنستان و ... در کنار دیگر افتخارات داخلی باشگاه استقلال خواهیم داشت تا هوادران استقلال بهتر از قبل بدانند که نه با هر تیمی که فقط بایستی با دیگر تیم های پر افتخار آسیا به اصطلاح کری داشته باشند.»

تهیه کننده مستند زندگی ناصر حجازی پیرامون انتخاب اسم فیلم با عنوان 4 فینال آسیا  توضیح داد: «این نام موقت است و شاید به من افتخار آسیا هستم ... تغییر کند.»
کدخبر:9403
  ۷  
آی اسپورت
2016-09-13 16:33:24
نظر دهید

۷ نظر
ع ع ب
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
جناب آقای رفیعی ، اولا که آخرین قهرمانی استقلال زمانی بود که شما به سیب زمینی می گفتین دیب دمینی !!! بعدم به جای یاداوری اون به اصطلاح قهرمانی ها که معلوم نبوده کلا چند تا تیم شرکت می کردن تو جام باشگاه های آسیا ، بهتره مستند 6 تای 52 ، خوردن 3 گل در ده دقیقه از تیم ده نفره و داربی 4 تایی سال 95 رو بسازین !!! ساختن این فیلمها بیشتر بهتون میاد تا ورق زدن تاریخ گذشته تیم 14 جدول لیگ که از شنبه میشه 16 جدول !!!
میثم
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
فیلم 4تایی ها که پارسال ساخته شد. برید دانلود کنید.
برزو
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
میتونید سوزش رو از کامنت های لنگی ها احساس کنید!! #لنگی_فینال_آسیا_ندیده #لنگی_9_ساله_جام_ندیده
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۰۸
برزو بیچاره تا فهمیده دست چپ و راستش کدومه و فوتبال چیه طرفدار یه تیم شده که از رقیبش ۴ تا خورده. در ضمن تاریخ مستند موجوده که تو ۲ تا قهرمانی استقلال تو آسیا تعداد بازی های انجام دادش به ۸ نمیرسه اونم با منتخب استانای مالزی و ویتنام بازی کرده. دره اول که رسما ۶ جانبه بوده. تیمی که اسطورش حجازیه بهتر از اینم نمیشن طرفداراش
وجدان
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۰۶
پیرهنی که نداره حتی یه تک ستاره
مسیح
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۰۲
پرسپولیس هفته دیگه ازسپاهان میخوره فاصله کم میشه
-
يكشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۳۲
اخه اگه مستندش رو بسازن که همه میفهمن این چهارتا مثلا فینال آسیا چقدر ضایع بودن و ابروتون میره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر