فهرست

فغانی: علاقه‌ای به قضاوت دربی ندارم اما...!

آی اسپورت- علیرضا فغانی بعد از این که فینال المپیک ریو را قضاوت کرد حضور فعالی در رسانه‌ها دارد. او از این فرصت استفاده می‌کند تا با قضاوت یک فینال مهم و حساس، بر تمام گاف‌های  خودش و همکارانش در بازی‌های داخلی سرپوش بگذارد. فغانی در آخرین اظهارنظرش در مورد قضاوت دربی در نقل قولی جالب عنوان کرده که او نمی‌خواسته دربی را قضاوت کند و بر اساس تکلیف این مسئولیت را قبول کرده است.

این نقل قول بعد از صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده که سطح فغانی را بالاتر از دربی تهران دانسته بود از نقل قول‌های عجیب پیرامون این بازی است.  علیرضا فغانی در مورد دربی گفته است:«بنا بر تکلیفی که شده این بازی را قضاوت خواهیم کرد اما باید بگویم که برای ما سوت زدن در این بازی تفاوتی با بازی های دیگر ندارد. داربی شاید برای بازیکنان و هواداران دو تیم خیلی بازی مهمی باشد اما برای من و همکارانم هیچ حساسیتی ندارد.
در فوتبال ما بازی های حساس زیاد برگزار می شود و داوران در همه بازی ها بر اساس صداقت سوت خواهند زد.از طرف خودم این را می گویم که خیلی علاقه ای به قضاوت در داربی ندارم چرا که کوچک ترین اشتباه را خیلی بزرگ می کنند اما اگر وظیفه ای باشد بنا بر حرفه ام این کار را خواهم کرد. به هر حال من پیش از این هم داربی را سوت زده ام و مشکلی از این بابت وجود ندارد.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-13 18:04:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر