فهرست

2 دربی؛ 5 گل؛ 13 کارت زرد؛ یک کارت قرمز/ فغانی سختگیر

آی اسپورت- برای اولین بار در این چند سال اخیر، نام داور دربی به همراه داوران بقیه بازیهای هفته اعلام شد تا تصمیم گیری به شب قبل از بازی نکشد و درنهایت سوت دربی به محسن ترکی داده نشود.
حالا علیرضا فغانی برای سومین بار قاضی دربی تهران شده و با وجود اینکه خودش می گوید زیاد این بازی برایش مهم نیست ولی اتفاقات بعد از اعلام نامش در محل کار او نشان می دهد اصلا اینطور نیست. فغانی در 2 دربی قبلی، نشان داده داوری است بسیار سختگیر که از کنار هیچ خطا و بازیکنی به سادگی و بدون اخطار نمی گذرد.

دربی برگشت لیگ یازدهم
این دربی 5 گل داشت و صحنه های مهیج فراوان. خیلی ها اما می گویند نقطه عطف بازی قبل از حضور زاید با تصمیم فغانی رقم خورد. او دقیقه 69 از کنار خطای نه چندان شدید مهرداد اولادی کنار خط طولی زمین نگذشت و به آن مرحوم، کارت قرمز نشان داد. جز این، او 4 بازیکن استقلال به نام های حنیف عمران زاده، علی حمودی، اسماعیل شریفات و فریدون زندی را هم کارتی کرد.

دربی رفت لیگ سیزدهم
در یک بازی نه چندان مهیج و کم صحنه، آنچه بیش از هر چیز نمود داشت فغانی و کارت هایش بود که 9 نفر از بازیکنان حاضر در زمین را مورد عنایت قرار داد. مهدی نظری، پژمان منتظری و محمد قاضی از استقلال کارت گرفتند و محسن بنگر، قاسم دهنوی، پیام صادقیان، رضا حقیقی، میثم حسینی و محمد نوری از پرسپولیس.
     
آی اسپورت
2016-09-13 18:27:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر