فهرست

بررسی آماری عملکرد سردار آزمون برابر بایرن مونیخ

آی اسپورت- روستوف روسیه درحالی که امشب 64 دقیقه از سردار ازمون در ترکیب خود بهره می‌برد نتوانست کاری از پیش ببرد و در نخستین گام در خانه‌ی بایرن مونیخ تن به شکست سنگین 5 - 0 برابر این تیم داد. عملکرد سردار آزمون، ستاره‌ی ایرانی روستوف در این بازی را مرور می‌کنیم. 

آمار WhoScored.com

نمره از ده: 5.8

لمس توپ: 28

تعداد پاس:19

میزان درستی پاس: 68%

تعداد شوت: 0

دریبل: 0

توپگیری: 0

نبرد هوایی: 6

میزان موفقیت در نبرد هوایی: 29 %

قطع پاس: 2

دفع توپ: 0

خطا: 0کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-14 01:26:01
نظر دهید

۲ نظر
پوریا
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۵۰
بازی جوری نبود که سردار آزمون محک بخوره و توپ آنچنانی سمتش نرفت . به جز یه صحنه که با استارت عالی مارتینز رو جا گذاشت . در مجموع آزمون دو نقطه ضعف بزرگ داره و اونم اینکه قدرت دریبلش فوق العاده ضعیفه و دیشب توی دو صحنه کاملا مشهود بود و دومی اینکه به لحاظ آمادگی جسمانی هم در حد ایده آل نیست و دقیقه 11 بازی به نفس نفس زدن افتاده بود . این دو مورد رو اگه رفع کنه قطعا بازیکن تراز اولی خواهد شد .
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
با احترام بسیار براى سردار ازمون - حقیقتاً - شخصاً به شم و مهارت گلزنى رضا قوچان نژاد در بین فوروارد هاى شاغل فعلى ایرانى بیش از همه باور و اعتقاد دارم ضمن اینکه به لحاظ چارچوب شناسى و شمّ گلزنى ایشان را ذاتاً گلزن میدانم در عین حال به لحاظ تکنیک فردى نیز به مراتب در رویارویى هاى انفرادی گوچى قابل تر بوده و راحت تر از حریف روبرو عبور میکنه و إحساسم اینه اگر در بازى با چین گوچى از ابتدا در ترکیب بود ایران به گل میرسید... هنوز فراموش نکردیم که چگونه در دوره قبل با توجه به تاکتیک دفاعى ایران در کره و دوحه تک فرصت هاى ایران را تبدیل به گل نمود( کاشکى سردار روى تکنیک فردیش برنامه ریزى و کار ویژه بذاره مثلاً اگر در بازى با بایر روى ضدحمله توانسته بود رقیب مقابلش رو جا بذاره و در تک به تک با دروازه به گل برسه یه شبه ره صدساله رفته بود)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر