فهرست
دکه آنلاین: زیر طاقی ها
دکه آنلاین: زیر طاقی ها

دکه آنلاین: زیر طاقی ها

آی اسپورت – خبر ورزشی دو عکس از خوشحالی بازیکنان استقلال و پرسپولیس روی جلد برده. شیران شفر تیتر انتخابی این روزنامه برای پیروزی استقلال در اهواز است و پرسپولیس صدر را بست تیتری است که این روزنامه به بهانه برد دیروز قرمزها مقابل تراکتور انتخاب کرده. اتهام تراکتوری ها به عالیشاه بابت تمارض به مصدومیت در بازی دیروز و مخالفت شفر با جدایی نورافکن از تیترهای دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 9 دی
خبر ورزشی 9 دی

برق انداختن به جام تیتر انتخابی گل برای پیروزی قرمزها مقابل تراکتورسازی است. این روزنامه به برد استقلال هم اشاره کرده و از قول نامجومطلق نوشته استقلال با ادامه این روند می تواند قهرمان لیگ شود. این روزنامه به تیپ جدید فراز کمالوند اشاره کرده و از آن به عنوان کت جادویی فراز نام برده است.

 

روزنامه گل 9 دی
روزنامه گل 9 دی

پیروزی با تیتر زیرطاقی ها به بازی دیروز پرسپولیس و تراکتور اشاره کرده. این روزنامه گلزنی مجدد کامیابی نیا به تراکتور را با تیتر کمال رفت و برگشت کار کرده است. این روزنامه در مطلبی عجیب نوشته استقلال به همان اندازه که با صدر جدول فاصله دارد، با قعر جدول هم فاصله دارد و باید مواظب باشد که سقوط نکند! تیتر آی بدو هم که یکی شعارهای معروف آبی ها در دربی بوده برای این مطلب انتخاب شده.

پیروزی 9 دی
پیروزی 9 دی

 همشهری ورزشی ضمن اشاره به برد استقلال و پرسپولیس در لیگ، عکس و تیتر یکش را به حضور دختران در استادیوم با ریش مصنوعی اختصاص داده و از قول معاون وزیر ورزش نوشته که این اتفاق نسنجیده موضوع ورود زنان به ورزشگاهها را تحت الشعاع قرار می دهد.

همشهری ورزشی 9 دی
همشهری ورزشی 9 دی

 

۲    
آی اسپورت
2017-12-30 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر