فهرست
خبر ویژه: دربی در آلمان، انجام می شود
خبر ویژه: دربی در آلمان، انجام می شود

خبر ویژه: دربی در آلمان، انجام می شود

آی اسپورت – پس از خبر کناره گیری پرسپولیسی‌ها از حضور در آلمان و برگزاری دیدار دربی، علی اکبر طاهری، مدیرعامل این تیم امروز در جلسه‌ای با اسپانسر این دیدار حضور پیدا کرد و دو طرف در رابطه با شرایط مختلف این بازی  و تصمیمات این تیم به صحبت پرداختند.  

شیرازی نماینده اسپانسر در این باره گفت: «با نظر مساعد باشگاه پرسپولیس این دیدار برگزار خواهد شد، آنها پیش از این اعلام کرده بودند در صورت لغو این بازی راهی دیدار سوپرجام خواهند شد، اکنون که این دیدار لغو نمی‌شود آنها در آلمان و دیدار دربی حضور پیدا خواهند کرد. بلیت فروشی برای این بازی آغاز شده است و تیم‌ها روز پنجشنبه برای برگزاری دربی راهی آلمان خواهند شد تا به امید خدا شاهد برگزاری دیداری جذاب و ماندگار باشیم.»  

آی اسپورت: این آخرین خبر است اما مثل آنچه در این چند روز اتفاق افتاده احتمالا باید منتظر لغو بازی از طرف سازمان لیگ باشیم! البته در سایت باشگاه پرسپولیس هم خبر تازه‌ای منتشر نشده است. 

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-07-17 13:13:00
نظر دهید

۵ نظر
K
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
یک‌ اسپانسر کل کشور رو‌ به‌ گروگان‌ گرفته

کجای دنیا اسپانسر ۲ تیم‌ رقیب یکیه ؟
۷
علي مسي
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
مرده شور اين فوتبالي كه بازيچه دلقكي مثل شيرازي شده ببرن
۷
میلاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
جدی جدی مردمو سره کار گذاشتن ...حداقل به ما که کار خبری میکنیم رحم کنن انقدر لغو نکنن دوباره برگزار کنن ههه
۳
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۷
همین شل کن سفت کن های 20 باره باعث یه تنش شدید تو بازی و 90 دقیقه بکش زیرش و فرار از باخت و آبروریزی میشه.. بخدا دنیا خیلی راحت کاراشو پیش میبره ما تو یه بازی پردرآمد جذاب موندیم... رعال و بارسا سالی 4-5 بار باهم بازی میکنن هردفه 4-5 تا بهم مبزنن کسی چیزیش نمیشه..اینجا یاره واسه یه برد میلیمتری یکسال بدترن توهینارو نثار طرف مقابل میکنه...
۷
امید از تفت
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
اسپانسر میخواد ضرر نکنه میتونه تراکتور را ببره با استقلال بازی کنند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر