فهرست
تقابل جالب کلوپ و امباپه؛ او که می‌خواستش
تقابل جالب کلوپ و امباپه؛ او که می‌خواستش

تقابل جالب کلوپ و امباپه؛ او که می‌خواستش

آی‌اسپورت- کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی باشگاه پاریس‌سن‌ژرمن مدت‌ها قبل مورد توجه یورگن کلوپ قرار داشته است. یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان، جدال ۲ تیم مدعی لیورپول و پاریس‌سن‌ژرمن در استادیوم آنفیلد خواهد بود و کیلیان امباپه مهاجم جوان پی‌اس‌جی، یکی از امیدهای اصلی باز کردن دروازه آلیسون است.

اما اکیپ امروز فاش کرد یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول سالهاست علاقه زیادی به سبک بازی امباپه دارد و در همان روزهای ابتدایی حضور این مهاجم جوان در موناکو به دنبال او بوده است.

کلوپ ساعت‌ها مستقیما با امباپه برای متقاعد کردن وی و امضای قرارداد با لیورپول صحبت کرده اما در نهایت این مهاجم جوان رغبتی برای انتقال به لیگ برتر نشان نداده است. قرار بود در آن مقطع امباپه جوان قرارداد هنگفتی با لیورپول منعقد کند و در کنار فیلیپ کوتینیو بالاترین دست‌مزد را در این باشگاه دریافت کند اما در نهایت این پیشنهاد توسط خود امباپه رد شده است.

در نهایت کیلیان امباپه علیرغم علاقه فراوان رئال مادرید، تابستان سال قبل با رقم ۱۸۰ میلیون یورو از موناکو راهی پاریس‌سن‌ژرمن شد و حالا یکی از بهترین بازیکن‌های دنیای فوتبال لقب گرفته تا کلوپ بیش از همیشه از عدم توفیق در جذب او ناراحت باشد.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-09-18 21:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر