فهرست
آمار فوق العاده تیم ملی با عزت اللهی / برنده همیشگی
آمار فوق العاده تیم ملی با عزت اللهی / برنده همیشگی

آمار فوق العاده تیم ملی با عزت اللهی / برنده همیشگی

آی اسپورت – کره جنوبی مثل همه رویارویی‌های قبلی با ایران به مربیگری کی‌روش، نتوانست دروازه‌اش را مقابل تیم ملی بسته نگه دارد. سانتر کوتاه رضاییان و ضربه تماشایی آزمون، گل اول ایران را وارد دروازه کره کرد اما قبل رضاییان و آزمون، یک پاس دقیق از عزت اللهی دفاع کره را بهم ریخت و فرصت فرار را به رضاییان و آزمون داد.

سعید عزت اللهی که دومین حضور ثابتش در تیم ملی را مقابل ژاپن تجربه کرد، امروز روبروی دیگر قدرت بزرگ شرق آسیا سطح فوتبالش را به رخ کشید. عزت اللهی در پست هافبک دفاعی با جنگندگی، توپ‌گیری و پاس‌های دقیقش خیلی خوب جای خالی نکونام را در تیم ملی پر کرده و هر بار که برای ایران به میدان رفته، تیم ملی توانسته با نتیجه‌ای غیر از شکست زمین بازی را ترک کند.

آخرین باخت تیم ملی ایران، به بازی دوستانه با سوئد برمی‌گردد. فروردین سال گذشته، که هنوز عزت اللهی در تیم بزرگسالان بازی نمی‌کرد. از زمانی که عزت اللهی به ترکیب تیم ملی رسیده تا امروز که دوازدهمین بازی ملی‌اش را انجام داد، ایران در همه بازی‌هایش با برد یا مساوی تمام کرده است. اوضاع در بازی‌های رسمی، جالب‌تر هم بوده و تیم ملی بجز یک مسابقه، تمام بازی‌هایش با حضور عزت اللهی و فقط نتوانسته چین را شکست دهد.

 

 

کد خبر: 9403

۱۰    
آی اسپورت
2016-10-11 20:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر