فهرست
استقلال و «خرید توهین» به ۱۹ برابر قیمت!
استقلال و «خرید توهین» به ۱۹ برابر قیمت!

استقلال و «خرید توهین» به ۱۹ برابر قیمت!

آی اسپورت - بدون اغراق شايد همه مديران فوتبال ايران يك «سيلی» لازم داشته باشند كه وقت جوگيری، يادشان بماند هويت و اعتبار باشگاه‌شان را به مفت نفروشند. مديران پيشين استقلال روزی كه محمدحسين كنعانی‌زادگان ۵۰ ميليونی را از جلوی در باشگاه پرسپوليس قاپيدند و به ۱۹ برابر قيمت با او قرارداد بستند، بايد فكر امروز را می‌كردند؛ امروز كه مدافع متوسط فوتبال ايران جلوی چشم همه خبرنگاران بگويد: «اسم استقلال را نياوريد، خوشم نمی‌آيد.» اين كه «بچه» است و شايد درست نمی‌داند در مورد چه تيم بزرگی با چه تيراژی از هوادار و افتخار حرف می‌زند، اما هزاران افسوس به حال مديرانی كه با سهل‌انگاری‌های‌شان چنين بستری برای خودنمایی به اين قبيل بازيكنان می‌دهند. ۹۵۰ ميليون داديد كه يك دفاع وسط معمولی، برای چند ماه شش قلب قرمزش را از اينستاگرام پاك كند و چهار قلب آبی جايش بگذارد. اين بد و بيراه‌ها هم لابد اشانتيون معامله است. پرسپوليسی‌ها هم البته قند ته دل‌شان آب نشود و به ياد بياورند روزی را كه استاد با عصبانيت از ساختمان باشگاه خارج شد و گفت: «اينها طوری با من رفتار می‌كنند كه انگار همان كنعانی قديم هستم.» نه، نبودی، اما نه كنعانی قديم چنگی به دل می‌زد و نه ورژن جديدش كه هر لحظه يك رنگ است. راستی راستی مديران اين فوتبال سيلی لازم دارند.

بانک ورزش

۳۲ ۶  
آی اسپورت
2019-05-16 16:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پرسپولیس
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۶
از بازیکنی که دوره مصدومیت رها شده بود و کسی سراغ نگرفت انتظار بهتری داری
۳
علی- لندن
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۷
شخص نویسنده هم یه سیلی لازم دارد واسه اراجیف نوشتن. خوب این که ناراحتی نداره عزیزم باشگاه کیسه تهران همیشه به بازیکن دزدی و ضایع شدن معروف بوده، تو خونشونه حالا شما بیا به همه بشین سیلی بزن یکی هم به خودت.

۳
آرش
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۰
پرسپولیسی قند تو دلش آب نمیشه با این حرفا، این خصلت شما جماعت پاچه ورمالیدس که طرف با یه 4 نشون دادن میشه اسطوله، کمپانی هم بیخ ریش خودتون.
۲
Ap8
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
همین تیراژ بالای هوادارو که میگی اون زمان واسه خرید همین بازیکن خودشونو جر میدادن و واسه پرسپولیس کری میخوندن
۲
شاهین کیا
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۴۶
سیلی نه اردنگی!
Hosein
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۰۵
وقتی صدا و سیمای یه کشور با تیم بزرگی مثل استقلال اینجوری برخورد میکنه دیگه از اینا چه توقعی میشه داشت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر