فهرست
ستاره ایرانی در سه راهی سرنوشت
ستاره ایرانی در سه راهی سرنوشت

ستاره ایرانی در سه راهی سرنوشت

آی اسپورت - سه سال بازی با پیراهن اخمت گروژنی در لیگ برتر روسیه باعث شد تا میلاد محمدی به یکی از سرشناس ترین لژیونرهای ایرانی شاغل در سرزمین های شمالی تبدیل شود. ستاره چپ پای ملی پوش ایران با نمایش خوب خود در ترکیب تیم محبوب ایالت چچن با اتمام قرارداد به عنوان بازیکن آزاد مورد توجه چند باشگاه بزرگ روس همین طور اروپایی قرار گرفته است.

همین اتفاق نام او را در صدر اخبار جذاب بازار نقل و انتقالاتی فوتبال روسیه قرار داده است تا جایی که یکی از این رسانه ها مدعی شد میلاد در سه راهی انتخاب قرار گرفته و می تواند سرنوشت متفاوتی برای سال های آتی رقم بزند. اسپورت باکس روسیه نوشت:« ستاره ایرانی با اتمام قراردادش در اخمت گروژنی در حال حاضر پیشنهادی جدی از اسپارتاک مسکو همین طور دو باشگاه سرشناس جزیره در دست دارد».

این سایت پرمخاطب روسی ادعا کرد مدیربرنامه های میلاد محمدی از ماه ها قبل به پیشنهاد تمدید قرارداد این بازیکن با اخمت گروژنی پاسخ منفی داد چون پیشنهادات بسیار مناسبی از باشگاه های بزرگی در دست داشت که مهم ترین آنها از اسپارتاک مسکو قهرمان دو فصل گذشته روسیه بود. ضمن این که باشگاه های نیوکاسل در لیگ برتر همین طور گلاسکو رنجرز در اسکاتلند نیز به شدت اتفاقات پیرامون ستاه ایرانی را زیر نظر دارند.

حال با این اخبار باید منتظر ماند و دید یکی از قل های معروف برادران تاچیبانا از روسیه دل خواهد کند تا به دیگر قل خود یعنی مهرداد در فوتبال اروپا بپیوندد. برادران دوقلوی فوتبال ایران که در کمتر از سه سال به سرشناس ترین چهره ها تبدیل شده و سرنوشتی غیرقابل پیش بینی برای خود رقم زدند.

 

ورزش سه 

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-05-26 11:35:00
نظر دهید

۱ نظر
Ashkan Blue
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۴
قیافه رو
اگه فوتبالیست نبود بهش میخورد یکی از شرور های منطقه بی سیم میشد!
یا سوار بر یک پیکان بخواب مشغول مسافرکشی
ورزش چقدر می تونه سرنوشت یه آدم رو تغییر بده
ای کاش مسئولین هم به این مسئله پی می بردن
که اگه پی برده بودن الان وضعیت زیر ساخت ورزش ما اینطوری نبود
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر