فهرست
کم‌هزینه‌ترین مربی لیگ روی نیمکت تراکتور
کم‌هزینه‌ترین مربی لیگ روی نیمکت تراکتور

کم‌هزینه‌ترین مربی لیگ روی نیمکت تراکتور

آی اسپورت - سوالی که مالک باشگاه تراکتورسازی هرگز به آن پاسخی نداده این است:« محمد تقوی چه زمان حکم سرمربیگری خواهد گرفت؟» تصمیم گیرنده اول باشگاه تراکتورسازی تا کنون به این سوال پاسخی نداده و سعی می‌کند با همین فرمان تیمش را جلو ببرد. فعلا اوضاع بر وفق مراد او است و محمد تقوی با کمترین هزینه ممکن برای مالک متمول باشگاه تراکتورسازی درحال کسب نتایج مطلوب است. از وقتی تقوی روی صندلی مربیگری تراکتورسازی نشسته تنها یک شکست را در کارنامه تجربه کرده و پی درپی رقبا را از سد راه برداشته است. جایگاه امروز تراکتورسازی در جدول گویای وضعیت نماینده پرهوادارشهرتبریز است و خیلی ها آرام، آرام از این تیم به عنوان یکی از مدعیان جدی قهرمانی فصل هجدهم یاد می‌کنند. تحلیلی که شاید در زمان مربیگری جان توشاک هرگز شنیده نمی‌شد اما با روی کار آمدن تقوی به عنوان مربی موقت شرایط نا گهان دگرگون شد و این مربی تازه کار توانست در کمترین زمان ممکن هماهنگی مطلوبی میان بازیکنان این تیم ایجاد کند و به نتایج ایده ال دست یابد. تقوی اما برای اینکه از مالک باشگاه تراکتورسازی رای اعتماد بگیرد باید همچنان به بردهای خود در لیگ برتر ادامه دهد، اما تا کجا مشخص نیست و مالک باشگاه تراکتورسازی حتی در هفته های اخیر نشستی هم در این راستا با تقوی برگزار نکرده و به این مربی درباره اینکه چه زمان حکم می‌گیرد چیزی نگفته است. ظاهرا زنوزی می‌خواهد با ادامه این روند قدری از هزینه هایی که به پای توشاک ریخت بکاهد چون اگر تقوی سرمربی تراکتورسازی معرفی شود احتمالا باید دستمزدش هم افزایش یابد. تبریزی های نزدیک به تراکتور اعتقاد دارند که زنوزی ترجیح می‌دهد دراین باره هیچ تصمیم جدید نگیرد چرا که اواضاع اکنون کاملا بروفق مراد آقای مالک است.

ایران ورزشی

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-11-16 00:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی تراکتوری
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۵۰
ببنید چجوری میخوان حاشیه بسازن یعنی زنوزی داره از تقوی سو استفاده میکنه !! تا کمتر هزینه کنه !!
مطمین باشید پشت پرده توافق هایی شده و تکلیف نهایی تقوی بعد از بازی های نیم فصل مشخص میشه
به جای کم هزینه خوش شانس ترین مربی مینوشتین بهتر بود هر مربی برای اثبات توانایی های خودش در ارزوی داشتین چنین بازیکنان با تجربه هست تقوی با این چند بازی کلی سود کرده الان دیگه نگاه همه به تقوی به عنوان کمک مربی نیست و اگر به هر دلیلی توی تراکتور نباشه مطمینا از تیم های دیگه پیشنهاد خواهد داشت(البته نتیجه بازی های باقی مانده هم مهمه) الان تقوی داره برای خوش سابقه مربیگیری جمع میکنه خیلی از مربیان در ارزوی اینن که چند بازی بهشون فرصت داده بشه(در تمام تیم ها) تا نفر دوم نمیکت نباشن !!
سهند
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۵۷
تقوی موقت خوبه تراختور برنامه بلند مدت داره پس باید یک سرمربی بزرگ و با دانش و با رزومه خارجی بالا سرش باشه
در ضمن هزینه های توشاک یک پنجم هزینه های مربی دوزای مثل برانکو هم نبود
۹
باشگاه اشك سازي تبريز
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۲۵
اخه اين انسانهاي نخستين نهايت شاديشون از فوتبال همون دو دقيقه شاديشون هستش اينهارو تعداد سالهاي حضورشون تو ليگ برتر رو جمع كني ده سال نميشه ولي ادعاي بعد منچستر اولي رو دارن خخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر