فهرست
مقصد بعدی اوبامیانگ فاش شد
مقصد بعدی اوبامیانگ فاش شد

مقصد بعدی اوبامیانگ فاش شد

آی اسپورت - پیر امریک اوبامیانگ فصلی رویایی را با بوروسیا دورتموند پشت‌سر می‌گذارد. این بازیکن موفق شده است در بوندسلیگا ۱۷ گل به ثمر برساند تا در صدر جدول گلزنان قرار داشته باشد. این بازیکن گابنی به احتمال خیلی زیاد آخرین فصل حضور خود در بوندسلیگا را سپری می‌کند و در پایان فصل راهی رئال مادرید خواهد شد. مدیر برنامه های این بازیکن از مقصد بعدی او سخن به میان آورد. او گفت: «اوبامیانگ بازیکن بسیار خوبی است. او می‌خواهد در بهترین تیم های اروپا بازی کند. خودش دوست دارد به رئال مادرید برود اما این انتقال آسان نیست.»

مدیر برنامه‌های اوبامیانگ گفت: «او در دورتموند روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و مشکلی با حضور در این تیم ندارد اما به دنبال چالش‌های جدیدی در زندگی خود است. به همین خاطر می‌خواهد دورتموند را ترک کند. دورتموند برای فروش اوبامیانگ ۷۰ میلیون یورو می‌خواهد اما فکر نکنم رئال چنین مبلغی را پرداخت کند. البته همه چیز به زین الدین زیدان (سرمربی رئال) بستگی دارد و اگر او اوبامیانگ را بخواهد، سران رئال قادر هستند هر مبلغی را پرداخت کنند.»

رئال مادرید در خط حمله خود مشکلات جدی دارد. کریم بنزما مدت‌هاست از روزهای اوج خود فاصله گرفته است و از طرف دیگر هم زیدان به آلوارو موراتا اعتماد زیادی ندارد. خبرهای زیادی هم درباره جدایی این بازیکن در تابستان به گوش می‌رسد و طبیعی است که زیدان به دنبال جذب چهره جدیدی برای خط حمله تیمش باشد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-06 12:45:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۶
معلوم بود میاد دیگه یه جور تیتر زدید فاش شد من فکر کردم میخواد بره لیگ برتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر