فهرست
اولتیماتوم بزرگ فیفا به استقلال تهران
اولتیماتوم بزرگ فیفا به استقلال تهران

اولتیماتوم بزرگ فیفا به استقلال تهران

آی‌اسپورت- بی توجهی مسئولان استقلال جریمه سنگینی را برای این باشگاه ایجاد کرده است.
 
به گزارش پایگاه خبری روز نو استقلال مطابق انتظار و البته کمی دیرتر از آنچه انتظار می رفت به دلیل شکایت پرو پئیچ مهاجم کروات خود به پرداخت ۳۶۰ هزار دلار محکوم شد؛ رقمی بالاتر از قرارداد سال اول شفر و تقریبا برابر با پاداش های آسیایی این تیم در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا.
 
⏺ ماجرا از چه قرار بود؟
 
پئیچ از ابتدا با حاشیه به ایران آمد. قرارداد او در زمانی منعقد شد که بسیاری آن را خارج از زمان قانونی می دانستند تا شروع کار او با دردسر باشد. مظلومی سپس این مهاجم که با قرارداد دو ساله به ایران آمده بود را نیمکت نشین کرد و در نهایت منصوریان او را در لیست مازاد قرار داد.
 
پئیچ بعد از این موضوع تهران را با طلب نیمی از قرارداد سال اول و تمام قرارداد سال دوم خود ترک کرد و به فیفا شکایت کرد تا ۳۶۰ هزار دلار از مسئولان استقلال بگیرد.
 
⏺ دود بحران مدیریتی در چشم آبی ها
 
خروج این مهاجم کروات از استقلال همزمان با تغییرات مدیرعامل در جمع آبی ها بود. بهرام افشارزاده در آستانه رفتن بود، حسنی خو ۲ روز مدیرعامل شد و در نهایت افتخاری به مدیرعاملی رسید اما در تمامی این روزها پندار توفیقی نفر اول نقل و انتقالات استقلال بود و تقریبا تصویر او در تمامی عکس های یادگاری با بختیار رحمانی، کاوه رضایی، وریا غفوری و دیگر ستاره های جذب شده در آن تابستان به چشم می خورد.
 
استقلالی ها می توانستند آن روزها با پرداخت طلب نیم فصل این بازیکن و یا توافق با او رقمی نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار و یا کمتر پرداخت کنند اما این اتفاق رخ نداد تا استقلال به این حال و روز بیفتد.
 
⏺ شکایتی که به سرانجام رسید؛ در انتظار اولتیماتوم
 
این مهاجم کروات موفق شد رای کمیته انضباطی فیفا را بگیرد. هر چند مدیران استقلال تلاش کردند تا در ادامه با اعلام این نکته که پئیچ بی اجازه تهران را ترک کرده او را جریمه کنند و این پرونده را به سود خود به پایان برسانند اما دادگاه عالی ورزش این موضوع را نپذیرفت و رای به جریمه استقلال داد. ۳۶۰ هزار دلاری که حالا باید پرداخت شود. البته هنوز اولتیماتوم دادگاه عالی ورزش اعلام نشده و تنها این نهاد نامه ای به استقلال ابلاغ کرده که در آن ذکر شده رای کمیته انضباطی پا برجاست و رای عوض نشده است تا استقلالی ها در انتظار رای فیفا باشند.
 
شکایت مگویان در راه است
 
استقلالی ها اگر در زمان مناسب اقدام می کردند، این پرونده با رقمی به مراتب کمتر با توجه به ارزش دلار و البته میزان طلب این بازیکن به اتمام می رسید اما این اتفاق رخ نداد. مشابه این اتفاق برای مگویان نیز رخ داده و احتمالا استقلالی ها طی هفته ها و ماه های آینده با شکایت این بازیکن ارمنستانی نیز رو به رو خواهند شد. شکایتی که می توانست با اقدام به موقع استقلالی ها با حداقل هزینه ختم به خیر شود اما مسئولان استقلال باز هم اشتباه خود را تکرار کردند تا یک ضرر بزرگ دیگر برای استقلال تکرار شود. مطمئنا هواداران استقلال انتظار دارند تا مسئولان و نهاد های نظارتی با مسئولانی که در گذشته و حال مرتکب اشتباه شدند، برخورد کنند تا دوباره این اتفاق تکرار نشود و از ضررهای پیش رو جلو گیری شود.
۴ ۸  
آی اسپورت
2018-04-22 11:54:00
نظر دهید

۸ نظر
وزیر پرسپولیسی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵
اصلا نگران نباشید فولوس موجود لا مشکل

من نباشم جهانگیری هست -جهان هم بمیره تاج هست
وزیر پرسپولیسی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
آره همونطور که بدهی 12میلیاردی به ژوزه رو پرداخت کردم.
علی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۷
ژوزه چی؟ اونم هست یا مرده؟دستیاراش چطور؟ اوکراینی ها؟ مسیولین وزارت خارجه در ترکیه؟ بازم بگم؟
۸
مسعود سلطانیفر
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۱
واقعا که نمک نشناس هستید،چقدر به خودم خفت دادم،به دولت التماس کردم راضیشون کردم،همگی باهم پاشیم بریم به اردوغان التماس کنیم که جریمه تونو ببخشن،وقتی پسرم گریه میکرد و دلش بازی نوراللهی جلوی الهلال رو میخواست،خودم شخصا پاشدم رفتم التماس سردار باقری که مجوز بازی نوراللهی رو بگیرم،اینفانتینو رو باهزار دغل کشیدم ایران که التماس کنم محرومیت رو ببخشن،منتی نیست من و پسرم عاشق پرسپولیسیم،دیدین پدر سوخته چه کری هایی برای استقلال میخونه،قربونششششششش برم من،ولی وقتی ۱۲ میلیارد بدهی ژوزه رو میدم،اونم از بیت المال،انتظار ندارم شما بیای اینجا و منو متهم کنی که به استقلال کمک میکنم،فقط کافیه یادت بیفته موقعی که محروم شدن چی گفتم،گفتم به من هیچ ربطی نداره مشکل خود استقلاله،خخخخخخ،اینو پسرم گفته بود بگم بهشون،اگه اون ده سال هم من وزیر بودم عین ده سالو قهرمان میشدیم،اگه آسیا کاره ای بودم عمر خریبین رو مادام العمر محروم میکردم،الانم یه نقشه هایی واسه استقلال دارم میخوام اگه فیفا مارو نبخشید یه کاری کنم خودمون از نقل و انتقالات محرومش کنیم
maz
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
:))) با همین اعتماد به نفس و پررویی برید جلو ، ایشالله همین سال آتی جام باشگاهای جهان و برقرار میکنید :)
۶
110
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
اولا اینکه 12 میلیارد بدهی ژوزه چیه؟؟؟؟ 6 میلیارد بدهی بود یعنی همونی مبلغی که وزیرپرپسولیسی داده بابت مهاجم جدید کیسه دوما التماس دولت ترکیه کردن؟ خب اگه نمیکردن فقط جریمه نقدی میشدیم ولی کیسه چطوری از اسیا حذف نشد وقتی بدهکار داشت؟ حکم جباری هم امروز اومد منتظر حکم اندو،مگویان و رضایی هم باشید البته مهم اینه کاوه رفت بهش فحش ندادن!!!!!!
۹
كسري
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
اخه كيسه تنان شما خودتون رو با ما مقايسه ميكنين؟؟مايي كه بيش از دو برابر شما تو پيامك اسپانسر شركت كرديم ايا بايد درامدمون باشما برابر باشه؟؟مايي كه بيش از دو برابر شما به تيممون كمك ميكنيم بايد خرجهامون از شما كمتر باشه؟؟مايي كه ميخاستيم از ٣٠٩٠ خودمون رو بكشيم كنار مسعولين گفتن اگه پرسپوليس بكشه كنار اين شيوه ضرر دخ ميشه بايد با شما مساوي باشيم؟؟قشنگ دقت كنين ما بوديم و شما كيسه تنان و ترتريها ،ميخاستيم بيايم بيرون گفتن ضرر ميديم!!يعني شما كيسه ها و ترتريها از صدقه سري ما و تيممون هستين كه ارتزاق ميكنين بعد ادم اينقدر نمك به حروم و نمك نشناس بايد باشه؟؟جايي كه نصيرزاده ي كيسه ميگه پرسپوليس پول داره و خرج نميكنه(براي خريد شجاعيان)اما كيسه ها ندارن و خرج ميكنن.اينو من نگفتم ،نصيرزاده ي كيسه كش خودش گفته.مايي كه موقع فروش پاكتمون پوچ نيست با شما بايد يكي باشيم؟؟بخدا اكه پول مارو بخودمون بدن اين مبالغ براي ما پول خرد حساب ميشه.اگه يه كيسه تن اين حرفهارو به ما ميگفت تا يه ماه تو اين سايت افتابي نميشدم اما چه كار كنيم كه ناف شما رو با وقاحت و پررويي بريدن شمايي كه پاكتتون مثل حقيقت باشگاهتون پوچه!!شمايي كه از صدقه سري پرسپوليس و طاهري(كارهايي كه ايشون بتنهايي انجام داد و باعث شد عذرش رو بخوان و مديريت شما مثل خودتون بي وجود و بي بته نشستن و فقط تماشا كردن و گاهي هم دستمالي بدست ميگيرين و ميمالين و گاهي هم ضجه و مويه ميكنين تا قروني سمتتون پرتاب كنن) مبلغي صاحب ميشين.اگه فقط پول خودمون رو به خودمون بدن اينجا بوندس ليگا و ماهم بايرن ميشيم و شما بايد غاز بچرونيد،اما چكار كنيم وزارت ودولت براي اينكه صداي شما اقليت پررو و پرسروصدا رو ببندن مجبورن جلوي مارو بگيرن .اره بي بته ها شما عرض خود ميبرين و زحمت ما ميدارين.اي اسپرت جان التماس دعا .
۸
موراتا
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۵۲
مشکلی نیست با اسم رمز وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم اینم پرداخت میشه دیگه از یک میلیون و صد هزار دلار تیام که بیشتر نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر