فهرست
مثل قطبی/  شروع رویایی برای برانکو
مثل قطبی/ شروع رویایی برای برانکو

مثل قطبی/ شروع رویایی برای برانکو

آی‌اسپورت- برانکو در دومین سال پیاپی، برای رسیدن به رکورد بهترین شروع پرسپولیس در تاریخ لیگ خیز برداشته. برد پرسپولیس مقابل نفت تهران، یعنی تیم برانکو این فصل را هم با امتیازات کامل از سه بازی ابتدایی آغاز کرده است. اتفاقی که قبل از این فقط یک بار برای پرسپولیس در لیگ برتر افتاده بود. پیش از ورود برانکو، بهترین شروع پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به دوره هفتم و مربیگری افشین قطبی مربوط می‌شد. در آن‌ فصل، آن‌ها هر ۴ بازی ابتدایی را بردند، بازی پنجم مساوی کردند و در پایان فصل قهرمان شدند.

این فصل برانکو، می‌تواند به رکورد افشین قطبی برسد یا حتی آن‌ را بهبود ببخشد. پرسپولیس سه بازی اولش را برده، هفته بعد در خانه میزبان سیاه جامگان است و هفته پنجم هم با گسترش فولاد در تبریز بازی می‌کند. سابقه نشان داده که اگر پرسپولیس هفته بعد را هم ببرد و لیگ را با ۴ برد پیاپی آغاز کند، حتما قهرمان خواهد شد. اتفاقی که در لیگ‌های هفتم برای این تیم افتاده و برانکو امسال هم قصد تکرار آن را دارد.

90tv

۱۸ ۵  
آی اسپورت
2017-08-11 01:06:00
نظر دهید

۵ نظر
یوسف
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
و مثل وینگو!
۵ ۳
وینگو سه بازی متوالی برد و هفته چهارم باخت
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۲۶
یه چیزی میگی الکی
۳
یوسف
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۶
از حالا بردین بازی بعدی رو؟
در جواب یوسف
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
صد در صد
پرسپولیس با 10 قهرمانی در لیگ و 5 قهرمانی در جام حذفی و 1 جام در جام آسیا و 1 سوپرجام ایران مجموعا با 17 جام رسمی و معتبر در کل ، پر افتخار ترین تیم ایران است بعدش استقلال با 8 قهرمانی لیگ و 6 حذفی و 2 آسیا با 16 جام رسمی دومین تیم پرافتخار ایران است.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۱۰
اون سال تیم میثاقیان ترمز پرسپولیس رو کشید، امیدوارم هفته بعد انتقام سختی از تیم میثاقیان بگیریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر