فهرست

سورپرایز منصوریان برای دربی: رونمایی از ترکیب دفاعی جدید

آی اسپورت - سرنوشت منصوریان این روز‌ها به نتیجه دربی دور رفت گره خورده است. براساس اخبار رسیده دربی پیش‌رو آخرین شانس منصوریان برای حفظ جایگاهش روی نیمکت استقلال خواهد بود. آبی‌های پایتخت با این مربی حتی یک‌برد هم دشت نکرده‌اند و همین مساله مقدمات قعرنشینی آنها را فراهم ساخته است. در چنین شرایطی خیلی‌ها دوست دارند بدانند منصوریان تیمش را با چه ترکیبی به مصاف پرسپولیس می‌فرستد، پرسپولیسی که مهره‌های هجومی توانایی در ترکیب دارد و می‌تواند از هر خط دفاعی عبور کند.
روزنامه هفت صبح درباره این موضوع نوشته: روز گذشته برخی از سایت‌های خبری مدعی شدند منصوریان در دربی از یعقوب کریمی به عنوان دفاع چپ استفاده می‌کند و تصمیم دارد از زوج مگویان و پادوانی هم در قلب دفاعی بهره ببرد. در مقابل برخی از نزدیکان منصوریان مدعی شدند مگویان در دربی هم دفاع چپ استقلال خواهد بود تا پادوانی به همراه رابسون در قلب خط دفاعی بازی کند. این تمام ماجرا نبوده و نیست. در روز‌های اخیر شایعه شده منصوریان می‌خواهد در دربی تغییر سیستم دهد و تیمش را با سیستم 2-5-3 به زمین بفرستد. در این صورت مگویان، پادوانی و رابسون، مدافعان استقلال خواهند بود و وریا غفوری و یعقوب کریمی یک‌خط جلو می‌روند تا در هجوم به تیم کمک کنند. البته تمام اینها در حد حرف‌و‌حدیث و شایعه بوده و باید منتظر تصمیم نهایی منصوریان در بازی مرگ و زندگی‌اش باشیم.کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-14 07:44:21
نظر دهید

۲ نظر
عبدالناصر
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۳۷
.............یعنی خبر گفتنتون و تحلیلاتون تووو حلقم ......این مدل خبر گفتن که بقال سر کوچه ما هم میتونه بگه شاید هم بهتر از شما .
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
منصوریان با تغییر دادن و البته بازی دادن به پادوانی خودکشی میکنه.میگی نه نگاه کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر