فهرست

جنگ مخفیانه برانکو و منصوریان: حفاظت اطلاعات!

آی اسپورت - در حالیکه هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس طی 48 ساعت قبل از دربی در فضایی بسته کار خود را پیش خواهند برد، اما هم منصوریان و هم برانکو عملیات ویژه ای را برای کسب اطلاعات از تیم رقیب آغاز کرده اند که حتی در این راه دست به دامن بخش های غیر فوتبالی نیز شده اند. بطور مثال استقلالی ها از شب گذشته با استفاده از کانال های خود به دنبال پیدا کردن نتیجه آخرین ام آر آی زانوی وحید امیر بودند تا بدانند این بازیکن بالاخره به دربی می رسد یا نه.نکته دیگری که استقلالی ها در صدد کشف آن هستند به بازی کردن رامین رضائیان در ترکیب اصلی سرخپوشان برای دربی مرتبط می شود.آنها می خواهند بدانند که آیا برانکو می خواهد با اضافه کردن رضائیان به ترکیب، ماهینی را به قلب دفاع برده و انصاری را به دفاع چپ منتقل کند؟
به نوشته کاپ،از سوی دیگر برانکو و دستیارانش به دنبال این سوال هستند که آیا منصوریان پادوانی را برای دربی به مجید حسینی ترجیح می دهد.ضمنا پاسخ این پرسش که یعقوب کریمی در ترکیب استقلال قرار خواهد گرفت یا خیر، برای آنها مهم است، لذا عملیات ویژه ای از سوی هر دو تیم برای یافتن پاسخ این سوالات آغاز شده است.

کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-14 08:16:14
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
منصوریان کارای کثیفشو که تو نقل و انتقالات انجام میداد و باعث به فنا رفتن تیمش شد رو تموم نمیکنه. ولی همیشه آدم جواب کارایی که میکنه رو میگیره علی شِرِک
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۱۵
همیشه چاه کن ته چاهه! این حکایت علی منصور استقلاله! درضمن استقلالی جماعت اگر کمی فوتبال میدونستند میفهمیدند که برانکو که یه مربی حرفه ایه برای یه بازی مهم ترکیب تیمش رو بهم نمیزنه! نه امیری بازی میکنه و نه رامین از اول تو ترکیب خواهد بود!! انصاری هم دفاع وسط میمونه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر