فهرست

جنگ روانی قرمزها؛ تکلیف امیری جمعه مشخص می‌شود

آی اسپورت - ماجرای مصدومیت وحید امیری دارد کم کم شبیه ماجراهای پلیسی می‌شود. از روزی که امیری با تیم ملی از چین برگشت و برای بررسی وضعیت مصدومیتش به باشگاه پرسپولیس رفت حرف‌های ضد و نقیضی درباره او زده شد. در روزهای اول گفته شد مصدومیت او خیلی جدی نیست و فقط در بازی با تراکتور نمی‌تواند به زمین برود. بعدتر گفته شد مصدومیتش تشدید شده و قطعا به دربی نمی‌رسد.

اما امروز دکتر حقیقت پزشک باشگاه پرسپولیس گفت: «این بازیکن از روزی که با مصدومیت به تهران بازگشته، هم زیر نظر ما و هم کادرفنی کارهای تمرینی و درمانی خود را پشت سر می گذارد. مشکل او آسیب دیدگی از ناحیه چهارسر ران است و مساله خیلی جدی نیست. من نمی‌توانم بگویم که وحید امیری به بازی می‌رسد یا خیر. ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و در آخر کادرفنی و شخص برانکو هستند که تصمیم گیری می‌کنند. البته فکر می‌کنم تا روز جمعه وضعیت امیری مشخص نشود و در آخرین لحظه درباره او تصمیم گیری شود.»
 
این طور که به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها بدشان نمی‌آید با ماجرای امیری کمی با اعصاب و روان حریف بازی کنند. وضعیت امیری شاید برای حریف و رسانه‌ها نامعلوم باشد اما قطعا برای پزشکان و کادر فنی پرسپولیس مشخص است. یعنی آن‌ها خوب می‌دانند که امیری به دربی می‌رسد یا نه. اما دوست دارند با مبهم ماندن این ماجرا تمرکز حریف را به هم بزنند.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-14 09:56:24
نظر دهید
۳ نظر
میثم
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
طارمی و عالیشاه کم بودند، امیری هم اضافه شد به کابوس آبی ها
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
امیری خیلی هم مالی نیست پرسپولیس نباید ساسان انصاری رو از دست میداد
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
حداقل امیری بهانه خوبی هست واسه باخت!!
حالا اگه پرسپولیس ببازه میندازن سر تیم ملی.میگن اگه امیری بود الان و بلان خخخخخ
پس خیلی هم بد نیست بهانه خوبیه واسه باخت خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر