فهرست
راجرز: حالا به بازی با چلسی فکر می کنیم
راجرز: حالا به بازی با چلسی فکر می کنیم

راجرز: حالا به بازی با چلسی فکر می کنیم

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی تیمش مقابل نوریچ، اعلام کرد که قصد دارند تعداد گل های زده شان در این فصل را به 100 برسانند.

قرمزها با این پیروزی، در فاصله 3 بازی تا پایان فصل، اختلاف شان با چلسی را به 5 امتیاز افزایش دادند تا یک گام دیگر به اولین قهرمانی شان در لیگ انگلیس در 24 سال اخیر نزدیک تر شوند.

راجرز تایید کرد که پیروزی در دیدار امروز برای تیمش بسیار مهم بود و از هدف تیمش برای رسیدن به رکورد 100 گل گفت:"  مهمترین مسئله کسب سه امتیاز بود وهمچنین ارائه نمایشی در سطح خودمان. ما اکنون به 96 زده رسیدیم و هدف مان عبور از 100 گل است. این آمار فوق العاده ای خواهد بود.

هدف ما در ابتدای فصل رسیدن به لیگ قهرمانان بود اما اکنون می دانیم که مطمئنا حداقل سوم می شویم."

لیورپول هفته آینده دردیداری حساس مقابل چلسی قرار خواهد گرفت و راجرز تایید کرد که از حالا تنها به آن دیدار فکر می کنند.

" ما می خواهیم در سه بازی باقی نمایش های خوبی ارائه بدهیم. می خواهیم به جنگیدن ادامه بدهیم و از همین حالا به فکر دیدار بعدی مقابل چلسی هستیم. جو فوق العاده ای در آنفیلد ایجاد می شود."

رحیم استرلینگ با به ثمر رساندن دو گل در این دیدار، ستاره قرمزها بود و به همین دلیل، راجرز او بهترین بازیکن جوان فوتبال اروپا توصیف کرد.

" فکر می کنم او بهترین بازیکن جوان حال حاضر فوتبال اروپاست.

او باید جایزه بهترین بازیکن جوان لیگ برتر را به دست بیاورد. من از اینکه او به این اندازه پخته شده، راضی هستم. ما تلاش کردیم از او در پست های مختلف استفاده کنیم و او تلاش زیادی برای تطبیق پیدا کردن با شرایط انجام داد.

او واقعا پسر متواضعی است و از توانایی ذهنی بالایی برخوردار است."


     
آی اسپورت
2014-04-20 19:14:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر