فهرست

دوئل حساس در محوطه جریمه پرسپولیس: گلزن و گل‌نخور

آی اسپورت - جمعه، دربی تهران برگزار می‌شود و رویارویی‌های حساسی بین ستاره‌های بزرگ دو تیم شکل می‌گیرد. با تک‌نگاری‌های کوتاه و هواداری، بزرگترین دوئل‌های دربی هشتاد و سوم را مرور می‌کنیم.

یکی از بزرگترین جدال‌های دربی، در محوطه جریمه پرسپولیس رقم می‌خورد. جایی که کاوه رضایی بهترین مهاجم استقلال با دو گل و یک پاس گل، روبروی بیرانوندی قرار می‌گیرد که مدت‌هاست از هیچ تیمی گل نمی‌خورد.


علیرضا بیرانوند
4 برد و کلین شیت پیاپی مقابل استقلال، بیرانوند را به کابوس آن‌ها تبدیل کرده است. دروازه‌بانی که قرار بود یک دهه دروازه این تیم را بیمه کند اما حالا پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد و در کنار سیدجلال، پرسپولیس و تیم ملی را غیر قابل نفوذ کرده‌اند. بیرانوند در دربی هم سد بزرگ استقلال خواهد بود. شبیه همه سال‌های گذشته، که آبی‌ها حتی یک بار هم نتوانستند مقابل او جشن گل بگیرند. پرسپولیسی‌ها از حالا منتظر هفتمین کلین‌شیت بیرانوند در این فصل هستند.

کاوه رضایی
کاوه رضایی در این فصل بهترین  بازیکن استقلال بود. کاوه در پنج بازی، دو گل زد و یک پاس گل داد. آمار رضایی مقابل بیرانوند هم به همین اندازه خوب است. او دو فصل قبل زمانی که در ذوب‌آهن بود مقابل نفت هت‌تریک کرد. سه گل از پنج گل ذوب‌آهن را کاوه وارد دروازه بیرانوند کرده بود. زمانی که در سایپا بود هم در بازی مقابل نفت یک پاس گل داد و یک پنالتی گرفت. منتظر سورپرایز کاوه باشیم.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-09-14 15:00:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر