فهرست

رویارویی صفر و صد در سمت راست: خسرو مقابل پاشنه آشیل

آی اسپورت - جمعه، دربی تهران برگزار می‌شود و رویارویی‌های حساسی بین ستاره‌های بزرگ دو تیم شکل می‌گیرد. با تک‌نگاری‌های کوتاه و هواداری، بزرگترین دوئل‌های دربی هشتاد و سوم را مرور می‌کنیم.

یکی از برنامه‌های اصلی منصوریان در این فصل، استفاده از سانترهای خسرو حیدری برای گلزنی بوده است. جمعه روبروی خسرو، ناشناخته‌ترین بازیکن پرسپولیس قرار می‌گیرد. بازیکنی که اول فصل، خودش هم انتظار نداشت همه هفته‌های ابتدایی و حتی در دربی تهران، مدافع چپ پرسپولیس باشد.


محسن ربیع‌خواه

تنها تاکتیک استقلال، سانترهای خسرو حیدری است و پرسپولیسی‌ها برای ثبت کلین شیت دیگر، فقط باید او را مهار کند. شاید محسن ربیع‌خواه، تجربه و کیفیت لازم برای این کار را نداشته باشد و برانکو در دربی، باید سراغ گزینه‌هایی مثل آرام طبع یا انتقال ماهینی به سمت چپ دفاع برود. ربیع‌خواه و ماهینی و آرام طبع، همگی از خسروی پا به سن گذاشته، شرایط بدنی بهتری دارند و فقط باید تمام بازی تمرکزشان را حفظ کنند تا آخرین شانس استقلال برای رسیدن توپ به محوطه جریمه پرسپولیس هم از بین برود.

خسرو حیدری

خسرو حیدری تنها بازیکن دربی هشتادوسوم است که با وجود حضور نداشتن در خط حمله، زهردار است. خسرو در هشت فصل اخیر 27 پاس گل ارسال کرده. نکته امیدوارکننده برای استقلالی این است که ضعیف‌ترین بازیکن پرسپولیس هم مقابل خسرو صف‌آرایی می‌کند. خسرو به راحتی می‌تواند با سر توپ‌هایش، ربیع‌خواه را زمین‌گیر کند و با ارسال‌هایش بلای جان تیم برانکو شود. سانترهایی که مهم‌ترین برنامه گلزنی تیم علیمنصور هم هست.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-14 15:35:50
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۵۸
کی گفته خسرو صد هستش
سرور لنگ
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
ماشالله به لنگ که تاکتیک های تیکی تیکی و شیرجه رو به خوبی اجرا میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر