فهرست

افت خط حمله و خیال راحت برانکو/تقلب از روی دست عبدالله

آی اسپورت- فصل گذشته نقطه قوت تیم برانکو خط حمله تیمش بود. خط حمله‌ای آتشین که کمتر تیمی توانست از دست آن‌ها جان سالم به در ببرد و دروازه‌اش را بسته نگه‌دارد. با این حال با آمار گل‌زنی فوق‌العاده، پرسپولیس نبرد قهرمانی را با استقلال خوزستانی از دست داد که کمتر از دو سوم این تیم گل زده بود و البته عملکرد فوق‌العاده‌ای در خط دفاع داشته. ظاهرا برانکو این فصل قصد دارد از روی دست ویسی تقلب کرده و راه او را برای قهرمانی پیش‌بگیرد. دفاع عالی و حمله متوسط.

این فصل اوضاع در خط حمله سرخپوشان اصلا خوب جلو نمی‌رود. فصل پیش، پرسپولیس در هر 27 بازی ابتدایی لیگ گل زد و رکورد گلزنی پیاپی در تاریخ لیگ برتر را شکست. این فصل، آن‌ها فقط 4 هفته توانستند پیاپی گل بزنند و در هفته پنجم، مقابل خط دفاع تراکتورسازی که سال قبل رفت و برگشت از آن‌ها گل خورده بود متوقف شدند. آن هم در روزی که آن‌ها در غیاب امیری، با همان خط آتش رویایی فصل پیش یعنی احمدزاده، مسلمان، عالیشاه و زوج طارمی و علیپور بازی می‌کردند.

بهترین خط حمله فصل گذشته لیگ، در حال حاضر با زدن فقط 4 گل در 5 بازی ابتدایی، میانگینی ضعیف‌تر از یک گل زده در هر مسابقه دارد. آن‌ها در جدول گلزنان، حتی در نیمه بالای جدول هم نیستند و بیشتر از 8 تیم لیگ برتری، از تراکتورسازی نزدیک‌ترین تعقیب کننده آن‌ها گرفته تا فولاد نگون بخت در قعر جدول، بیشتر از آن‌ها به حریفان‌شان گل زده‌اند. با این‌حال به نظر نمی‌رسد که برانکو از این وضعیت نگران باشد. او در فصل نقل وانتقالات هم نشان داد که بیشترین دغدغه‌اش خط دفاعش است و تا الان نتایج خوبی دراین فاز گرفته است. 
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-14 15:48:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر