فهرست

تسویه حساب دو نفره در دربی: رویای طارمی، انتقام رحمتی

آی اسپورت - جمعه، دربی تهران برگزار می‌شود و رویارویی‌های حساسی بین ستاره‌های بزرگ دو تیم شکل می‌گیرد. با تک‌نگاری‌های کوتاه و هواداری، بزرگترین دوئل‌های دربی هشتاد و سوم را مرور می‌کنیم.

طارمی و رحمتی، حتی در روزهای دوری از اوج‌شان هم مهمترین بازیکنان پرسپولیس و استقلال هستند. فصل پیش، دربی رفت رحمتی با درخششی فوق العاده توانست نتیجه را تعیین کند و بازی برگشت، طارمی نسخه حریف پیچید. این دو نفر بعد از ماه‌ها، فرصت یک تقابل جذاب دیگر را دارند.


مهدی طارمی

طارمی بخش زیادی از اوج گرفتن و محبوبیت ناگهانی‌اش را مدیون دربی رفت لیگ چهاردهم است. بازی که به عنوان بازیکن ذخیره، جریان بازی را عوض کرد و از باخت پرسپولیس برد ساخت. داستان طارمی و استقلال، فصل پیش کامل شد و او با دو گل و یک پاس گل او در دربی گذشته، توانست به کابوس بزرگ آبی‌ها تبدیل شود. لژیونر نشدن طارمی و ماندن در ایران، به او این فرصت را می‌دهد تا با گلزنی به گل‌خورترین تیم این فصل لیگ برتر، به جمع بهترین گلزنان ادوار دربی برسد.

مهدی رحمتی

حتی اگر قبول کنیم که مهدی رحمتی سنش بالا رفته و دیگر عقاب نیست، ولی مهدی طارمی هم دیگر زهری ندارد. طارمی فصل قبل تا هفته ششم، تعداد گل‌هایش به عدد پنج رسیده بود و چهار خطای پنالتی هم گرفته بود. اما مهاجم پرسپولیس در این فصل پس از فرار از فصل بدنسازی، حتی به نزدیکی‌های این آمار هم نزدیک نمی‌شود. طارمی در دیدار حساس ایران و قطر هم نشان داد واژه «انگیزه» هم نمی‌تواند برایش کارساز باشد و تاثیری در روند این فصلش داشته باشد.


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-09-14 16:01:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر