فهرست

افشاگری خوردبین: دنیزلی این سه بازیکن را نمی‌خواست

آی اسپورت- بهمن ماه سال 90 استقلال با سرمربیگری پرویز مظلومی یکی از تلخ ترین دربی های خود را تجربه کرد. آنجا که تیم آبی پوش بازی 2برصفر برده را با نتیجه 3بر2 واگذار کرد. آن روز سه ستاره پرسپولیس یعنی مهدی مهدوی کیا، ایمون زاید و حسین بادامکی پایه گذار گل های سرخپوشان شدند تا دنیزلی قهرمان لقب بگیرد.

حالا پس از 5 سال محمود خوردبین پرده از یک اتفاق مهم قبل از آن دربی برمی دارد:«می توانید از سردار رویانیان درباره اتفاقات آن بازی بپرسید. دنیزلی که بعد از آن بازی قهرمان لقب گرفت چند روز پیش از دربی نامه ای را به مدیریت باشگاه ارسال کرد و در آن خواستار اخراج سه بازیکن شد و آن سه بازیکن همان سه ستاره دربی یعنی مهدوی کیا، زاید و بادامکی بودند.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-14 16:06:30
نظر دهید

۱ نظر
میثم
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
من خودم پرسپولیسی هستم. ولی خوردبین این حرف ها رو از روی کینه داره میگه. چون دنیزلی جلوی امپراطوری آقای خوردبین رو گرفته بودن. چطور میشه یه مربی نامه بده باشگاه برای اخراج بازیکنان و همون بازیکنان بیان سر تمرین یا حتی بازی کنن؟ همون جمله معروف در اختیار باشگاه قرار گرفتن!
ضمناً همون سال دنیزلی میگفت من شرمنده مهدوی کیا هستم که به خاطر شرایط سنش نمیتونم بیشتر از این بهش بازی بدم و ازش حلالیت میخوام. یعنی رابطه شون این شکلی بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر