فهرست

همه تقابل‌های منصوریان با پرسپولیس: 6 فصل شکست‌ناپذیری

آی اسپورت- علی‌منصور به‌عنوان بازیکن 12 مرتبه با پیراهن استقلال برابر پرسپولیس به میدان رفت تا 4 مرتبه پیروزی در شهرآورد تهران را تجربه کند و 4 مرتبه باخت در آن را.

هادی نوروزی به سوشا گل زد، منصوریان باخت
علیرضا منصوریان «سرمربی»، اولین بار در ایستگاه سوم لیگ نهم برابر پرسپولیس قرار گرفت. 6 سال و 8 ماه و 8 روز قبل علی‌منصور جوان به عنوان سرمربی پاس در همدان پذیرای پرسپولیس شد. البته سرانجام این بازی به کام سرمربی جوان نبود. آن روز هادی اصغری (51) گل اول مسابقه را به نام پاس سند زد. با این حال محمد پروین (75) و مرحوم هادی نوروزی (89) دروازه سوشا مکانی و پاس را باز کردند تا اولین تجربه «منصوریان سرمربی» برابر پرس با ناکامی همراه باشد.

تلافی بعد از 6 سال
پرسپولیس و علیرضا منصوریان دومین بار در لیگ چهاردهم رودرروی یکدیگر قرار گرفتند، نتیجه هم به کام منصوریان بود. سرمربی جویای نام نفت هفته اول فصل قبل با استفاده از گل دقیقه 37 یک پرسپولیسی سابق (غلامرضا رضایی) از قرمزها یک امتیاز گرفت. آن روز پیام صادقیان گل اول بازی را زده بود. جالب اینکه نفت در هفته شانزدهم باتجربه‌تر از نیم‌فصل نخست عمل کرد؛ این بار در دیدار دهم آذر ماه سال 1393 گل دقیقه 93 ارسلان مطهری پیروزی 2 بر یک منصوریان برابر قرمزها را به عنوان سرمربی رقم زد تا تلافی شکست 6 و 5 سال قبلش با پاس دربیاید. در ایستگاه سیزدهم فصل قبل علیرضا منصوریان و پرسپولیس برای چهارمین بار برابر یکدیگر قرار گرفتند تا با تساوی یک – یک نفت و برانکو، کارنامه علی‌منصور به عنوان سرمربی هم برابر پرسپولیس با دو پیروزی و دو تساوی و یک شکست بهتر شود. پرسپولیس و علیرضا منصوریان در آخرین تقابل‌شان هم با برد منصوریان همراه شد. تیم نفت با دو گل پرسپولیس را شکست داد. 

آمار نهایی منصوریان مقابل پرسپولیس: چهار برد، چهار تساوی، چهار شکست به عنوان بازیکن. سه برد، دو تساوی و یک شکست به عنوان سرمربی.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-09-14 16:11:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر