فهرست

رقابت 2 میلیاردی عالیشاه و وریا در دربی: سانترهای ویرانگر

آی اسپورت - جمعه، دربی تهران برگزار می‌شود و رویارویی‌های حساسی بین ستاره‌های بزرگ دو تیم شکل می‌گیرد. با تک‌نگاری‌های کوتاه و هواداری، بزرگترین دوئل‌های دربی هشتاد و سوم را مرور می‌کنیم.

دفاع راست میلیاردی استقلال، این فصل قرار بود ستاره این تیم شود اما عملکردی پایین‌تر از سطح انتظار داشته است. با این وجود، دربی می‌تواند همه معادلات را برای او تغییر دهد. به خصوص که این بازی مقابل غفوری، امید عالیشاه بازی می‌کند. بازیکنی که در دربی‌های اخیر، نشان داده بازیکن بازی‌های بزرگ است.


امید عالیشاه

گل‌سازترین بازیکن فصل پیش لیگ، این فصل هنوز پاس گل نداده اما آمار خوبش در دربی، نشان می‌دهد دردسر بزرگی برای استقلالی‌ها خواهد بود. از زمانی که عالیشاه پیراهن پرسپولیس را پوشیده، این تیم هیچوقت دربی را نباخته و اولین بردش بعد از مساوی‌های پی در پی هم با گل او بدست آمد. عالیشاه این بازی، با وریا غفوری روبرو می‌شود که جا ماندن‌هایش، دردسر زیادی برای استقلال ساخته و جمعه هم امید پرسپولیسی‌ها و عالیشاه برای نفوذ و ایجاد موقعیت گلزنی است.

وریا غفوری

وریا غفوری در نیمی از دیدارهایی که مقابل پرسپولیس بازی کرد، تیمش گلی نخورد. پنج کلین‌شیت تیم‌های وریا در برابر پرسپولیس شرایطی به دست آمد که او قابلیت ویژ‌ه‌ای در بازی‌های بزرگ دارد. از گل زیبایی که با پیراهن نفت وارد دروازه رحمتی کرد تا نمایش‌های خوبش در تیم ملی که کی‌روش را هم مجبور کرده با وجودِ ناآماده بودن، در این شرایط هم به تیم ملی دعوتش کند. برخلاف عالیشاه که بیشتر محبوب سکوهاست تا سرمربی‌ها.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-09-14 16:24:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر