فهرست

جنگ تن به تن در میانه میدان: ماموریت رد شدن از کمال

آی اسپورت - جمعه، دربی تهران برگزار می‌شود و رویارویی‌های حساسی بین ستاره‌های بزرگ دو تیم شکل می‌گیرد. با تک‌نگاری‌های کوتاه و هواداری، بزرگترین دوئل‌های دربی هشتاد و سوم را مرور می‌کنیم.

استقلال برای بازیسازی در این بازی، باید از سد محکم کامیابی‌نیا عبور کند. منصوریان در دربی، دو گزینه برای بازی پشت مهاجمانش در اختیار دارد. فرشید اسماعیلی، که بازی آخر ستاره این تیم بود و بختیار رحمانی، که این فصل بازیساز اصلی آبی‌ها بوده است.


کمال کامیابی‌نیا

بیرانوند این فصل در کنار نمایش خوب، خوش شانس بوده پشت سر بازیکنانی بازی کرده که اجازه نمی‌دهند زیاد توپ روی دروازه او بیاید. تا قبل از بازی با تراکتورسازی، بیرانوند ین فصل کمتر مجبور به واکنش شده بود. یکی از دلایل این موضوع، درخش فوق العاده کمال کامیابی‌نیاست. برنده همیشگی جنگ‌های میانه میدان، که به بازیکنان خلاق حریف اجازه موقعیت سازی نمی‌دهد و بلافاصله بعد از گرفتن توپ، بازیکنان تهاجمی تیمش را صاحب توپ می‌کند.

فرشید اسماعیلی

محبوب سکوها، نماد اعتراض به علیمنصور، محجوب و دوست‌داشتنی. فرشید اسماعیلی برخلاف انتظارها در این فصل بار زیادی را به دوش خواهد کشید. در کنار این که روزبه چشمی مصدوم شده و فرشید باقری هم فاصله زیادی با سطح توقعات دارد، اسماعیلی با تعویض در دیدار مقابل ماشین‌سازی، چهره‌ای ویژه پیدا کرد. اولین طعنه‌ها از روی سکو به واسطه نمایش خوب فرشید اسماعیلی و تعویضش رخ داد. اسماعیلی در دربی انگیزه بالایی دارد تا نشان بدهد که لایق این همه تشویق است.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-09-14 16:57:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر