فهرست

راه استقلال برای به هم زدن تمرکز تیم برانکو: تماشای فروزان!

آی اسپورت- محسن فروزان نقش اول قهرمان نشدن پرسپولیس بود. گلر سابق استقلال که در دیدار نهایی لیگ برتر وظیفه حفاظت از دروازه راه‌آهن را به عهده داشت، روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته بود. فروزان بارها جلوی باز شدن دروازه‌اش را گرفت و مهاجم قرمزپوش را ناکام گذاشته بود. واکنش‌های تماشایی فروزان روی اعصاب سکوها هم رفته بود. آن هم در روزی که تا حدودی سقوط راه‌آهن قطعی به نظر می‌رسید. هواداران پرسپولیس موضع تندی علیه فروزان گرفته بودند و ترجیح می‌دادند که به‌جای تشویق تیم خودی، علیه محسن فروزان شعار دهند. 

فروزان در ابتدای فصل هم در دیداری دوستانه با تیم خونه‌به‌خونه بابل راهی ورزشگاه شماره دو آزادی شد. هواداران استقلال هم با تشویق‌های‌شان حسابی برایش گل کاشتند. او به سمت منصوریان و رحمتی هم رفت تا نشان دهد که هیچ کینه‌ای از سرمربی و کاپیتان استقلال ندارد.

حالا فروزان وعده داده که برای دیدار جمعه به دربی تهران می‌رود. گلر خونه‌به‌خونه که به دلیل فحاشی از سوی این تیم کنار گذاشته شده، فرصت خوبی است که بار دیگر در ورزشگاه آزادی حاضر شود و تشویق‌های استقلالی‌ها را از نزدیک حس کند. آن هم در زمانی که هنوز اتفاقات روز آخر فصل قبل از خاطر تیم برانکو پاک نشده.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-14 17:55:04
نظر دهید
۱ نظر
hh
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۱۷
خنده دار ترین دلیل برای برهم زدن تمرکز پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر