فهرست

نیمکت‌های سرنوشت‌ساز دربی: برنده‌های همیشگی

آی اسپورت - جمعه، دربی تهران برگزار می‌شود و رویارویی‌های حساسی بین ستاره‌های بزرگ دو تیم شکل می‌گیرد. با تک‌نگاری‌های کوتاه و هواداری، بزرگترین دوئل‌های دربی هشتاد و سوم را مرور می‌کنیم.

برانکو ایوانکوویچ، از سه دربی گذشته دو برد و یک مساوی دارد و منصوریان هم بجز بازی اول با پاس همدان، هیچوقت روی نیمکت به پرسپولیس نباخته است. تقابل دو مربی که خوب حریف‌شان را می‌برند، دربی هشتاد و سوم را حساس‌تر از همیشه خواهد کرد.


برانکو ایوانکوویچ

شخصیت بازنده پرسپولیس در سال‌های اخیر را، به یک برنده ذاتی تغییر داده است. در سه بازی دربی هم دو برد داشته و بازی آخر، با نمایشی فوق العاده نتیجه‌ای ماندگار برای پرسپولیسی‌ها خلق کرد. امسال هم فعلا همه چیز برای پرسپولیس خوب است. می‌برند، صدرنشین هستند، نباخته‌اند و گل هم نمی‌خورند. داشتن برانکو، جلوتر از هر بازیکن دیگری برگ برنده پرسپولیس در دربی و این فصل است. فصل پیش، خط حمله مهارنشدنی پرسپولیس نقطه قوت این تیم بود و این فصل، استقلالی‌ها باید از دفاعی عبور کنند که بهترین تیم‌های لیگ هم نتوانسته‌اند به آن گل بزنند.

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان تبحر خاصی در بردن پرسپولیس دارد. او علاوه بر این که به عنوان بازیکن چهار بار پرسپولیس را شکست داد، کارنامه ویژه‌ای هم در قامت سرمربی دارد. تیم‌های منصوریان سه برد، دو تساوی مقابل پرسپولیس به ثبت رساندند و فقط یک بار مغلوب این تیم شد. منصوریان سال قبل با نفت به فوتبالی‌ها نشان داد که راه متوقف کردن بهترین پرسپولیس لیگ را هم از بر است؛ چه برسد به این تیمی که میانگین گل زده‌اش در هر بازی به عدد یک هم نرسیده است.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-14 18:02:17
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
ی جوری از تبحر حرف میزنی که انگار ما فوتبال نگاه نمیکنیم.بازی که نفت پرسپولیس رو دو صفر برد رو باید تبحر بابک حاتمی و سوشا و نورمحمدی دونست نه منصوریان.جمعه همه چی رو میشه.مظلومی هم همین بود با داوری پرسپولیس رو برد و همه میگفتن نمیبازه اما خورد به ی مربی درست حسابی به چهار میخ کشیده شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر