فهرست

ویژه/ استقلالی هایی که به پرسپولیس گل زده اند

آی اسپورت- 8 بازیکن حال حاضر استقلال سابقه زدن گل به پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر را دارند. بهترین گلزن این جمع هم جابر انصاری است با زدن 4 گل در 3 بازی. از این 12 گل اما فقط 3 گل در دربی بوده که آمار پایینی است اما می توان آن را با دربی اول بودن 5 نفر این جمع توجیه کرد.
 
وریا غفوری (2 گل): با پیراهن پاس همدان در لیگ هشتم به پرسپولیس گل زد و سپس دروازه این تیم را در لیگ یازدهم با پیراهن شهرداری تبریز در آزادی باز کرد. تیم غفوری در بازی اول باخت ولی بازی بعدی را برد. غفوری 10 گل در تاریخ لیگ برتر زده است.
 
خسرو حیدری (یک گل): یک بار دروازه پرسپولیس را باز کرده است وقتی پیراهن سپاهان را در لیگ دهم به تن داشت. آن گل را در آزادی زد و تیمش 4 بر یک برنده شد. حیدری 5 گل در تاریخ لیگ برتر زده است.
 
امید ابراهیمی (یک گل): یک بار دروازه پرسپولیس را باز کرده است که در دربی برگشت لیگ قبلی بود از روی نقطه پنالتی. استقلال آن بازی را 4 بر 2 باخت.
 
جابر انصاری (4 گل): بهترین گلزن استقلال است به پرسپولیس. انصاری در بازی برگشت لیگ چهاردهم، زننده هر دو گل گسترش فولاد به پرسپولیس در تبریز بود و تیمش آن بازی را 2 بر یک برد. سپس در دربی رفت لیگ قبلی، تک گل استقلال را در تساوی یک بر یک برابر پرسپولیس زد. همین گل را در دربی برگشت هم تکرار کرد ولی این بار استقلال 4 بر 2 باخت.
 
کاوه رضایی (یک گل): تنها یک بار موفق شده دروازه پرسپولیس را باز کند. در بازی رفت لیگ قبلی با پیراهن ذوب آهن در آزادی. پرسپولیس آن بازی را 2 بر یک باخت.
 
علی قربانی (یک گل): در جریان پیروزی یک بر صفر نفت برابر پرسپولیس در لیگ سیزدهم، تک گل تیمش را در بعد از دقیقه 90 در ورزشگاه تختی زد تا نفت برنده شود.
 
بختیار رحمانی (یک گل): در تساوی یک بر یک فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، دروازه رقیب را دقیقه 90 در ورزشگاه آزادی باز کرد.
 
آرش افشین (یک گل): فولاد بازی رفت لیگ سیزدهم را با نتیجه 2 بر یک از پرسپولیس در اهواز برد. گل دوم و برتری میزبان را افشین در فاصله 2، 3 دقیقه به پایان بازی و رسیدن دقیقه 90 زد.

مجتبی حقدوست (یک گل): آخرین باخت پرسپولیس و برانکو در لیگ برتری با گلی که او وارد دروازه مکانی کرد، قطعیت یافت. نفت آن بازی را با 2 گل از پرسپولیس در آزادی برد.
     
آی اسپورت
2016-09-16 11:40:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر