فهرست

ویژه/ پرسپولیسی هایی که به استقلال گل زده اند

آی اسپورت- 8 بازیکن حال حاضر پرسپولیس سابقه زدن گل به استقلال در تاریخ لیگ برتر را دارند. بهترین گلزن این جمع هم رامین رضاییان و مهدی طارمی هستند با زدن 2 گل. از این 10 گل، 6 گل در دربی بوده که آمار بالایی است.
 
رامین رضاییان (2 گل): اولین بار دروازه استقلال را با پیراهن راه آهن در ورزشگاه تختی باز کرد. گلی که دقیقه 2 اولین هفته لیگ چهاردهم وارد دروازه فروزان شد. راه آهن البته این بازی را درنهایت 2 بر یک باخت. گل بعدی را در دربی برگشت لیگ قبلی به رحمتی زد و پرسپولیس درنهایت 4 بر 2 برنده شد.
 
جلال حسینی (یک گل): تنها یک بار موفق شده دروازه استقلال را باز کند. در بازی رفت لیگ ششم ضربه سر او بود که دروازه طالب لو را باز کرد و باعث شد بازی یک بر یک مساوی شود. آن بازی را سایپا درنهایت 3 بر یک برد.
 
محسن مسلمان (یک گل): در دربی برگشت لیگ قبلی، زننده گل چهارم تیمش بود و همین یک گل را برابر استقلال زده است.
 
فرشاد احمدزاده (یک گل): در آخرین بازی لیگ سیزدهم دروازه استقلال را در ورزشگاه آزادی با پیراهن تراکتورسازی باز کرد. استقلال آن بازی را 3 بر یک باخت.
 
امید عالیشاه (یک گل): یک بار دروازه استقلال را باز کرده است که در دربی رفت لیگ چهاردهم بود. پرسپولیس با گل او، تساوی یک بر یک را با پیروی 2 بر یک عوض کرد.
 
وحید امیری (یک گل): زننده اولین گل نفت در بازی رفت لیگ چهاردهم بود. آن بازی را استقلال 2 بر صفر باخت. گل امیری در ثانیه 40 وارد دروازه فروزان شد.
 
علی علیپور (یک گل): گل 3 امتیازی دربی برگشت لیگ چهاردهم را زد و پرسپولیس برنده شد.
 
مهدی طارمی (2 گل): دو گل از 4 گل پرسپولیس در دربی برگشت لیگ قبلی را وارد دروازه رحمتی کرد تا تیمش 4 بر 2 برنده شود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-14 19:19:06
نظر دهید

۱ نظر
امیر علی فتحی
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۴۳
عالیشاه وقتی بازیکن راه آهن بود به استقلال گل زده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر