فهرست

جزئیات ملاقات منصوریان با مظلومی

آی اسپورت - علیرضا منصوریان سرمربی استقلال دیشب و در آستانه دربی  سر زده و بدون اطلاع قبلى به ملاقات پرویز مظلومی، سرمربی پیشین آبی پوشان و مربی اسبق خود رفت.آنچه در ادامه می خوانید ، روایت این جلسه به قلم مسئول روابط عمومی باشگاه است:
منصوریان خطاب به مظلومی گفت:«شما سالها برای استقلال زحمت کشیدید و مربی من هم بودید؛ از این که در آستانه دربی پیش شما هستم، بسیار خوشحالم؛ از صمیم قلب از شما ممنونم زیرا طی روزهای اخیر، حمایت خوبی از استقلال و من در رسانه ها داشتید که این دلگرمی و نقطه قوت بزرگی برای من است؛ من امشب پیش شما آمدم تا از شما انرژی مثبت بگیرم و به من برای دیدار روز جمعه با قلب آبی و استقلالى خود کمک کنید؛ می خواهم قلبتان همراه استقلال و من باشد و با دعاى خیرتان کمک کنید تا استقلال بتواند برنده از زمین خارج شده و هوادارانش را خوشحال کند؛ الان هم بین ما پرچم استقلال مبادله شده و برای سرافرازی پرچمی که از شما تحویل گرفته ام، با همه وجود تلاش می کنم. قلب هر دوى ما براى هوادار و استقلال می تپد و رنگ آبى وجه مشترک بین من و شما معلم عزیزم است؛ مرد بزرگ با قلبت روز جمعه شاگردت را یارى کن.»
پرویز مظلومی هم ضمن تشکر از منصوریان، خطاب به سرمربی استقلال گفت:«خیلی خوشحالم از اینکه امشب شما را کنار خودم می بینم؛ من 40 سال از عمرم را در استقلال گذراندم و این باشگاه را مثل خانواده ام می بینم؛ همواره هم برای موفقیت تیم محبوبم دعا می کنم، به خصوص در دربی؛ این دیدار برای هواداران استقلال اهمیت بسیاری دارد و اطمینان دارم شما و بازیکنانت توانایی کسب پیروزی و خوشحال کردن هواداران را دارید؛ از این که علیرضا منصوریان در حال حاضر سرمربی استقلال است، خوشحالم و همان طور که تا الان از شما حمایت کردم، از این پس هم حمایتم را بیشتر ادامه می دهم؛ مطمئن باشید قلب من با استقلال و هوادارانش است و برای موفقیت در دیدار روز جمعه، دعا می کنم. استقلال اگر از نظر روحی و روانی آماده و سرحال باشد، می تواند برنده شود؛ البته خودت در این کار توانمندی و فصل قبل هم با نفت و مقابل 100 هزار نفر پرسپولیس را شکست دادی؛ امسال هم تنها نیستى و نصف استادیوم را پشت سر خودت دارى و دعاى 30 میلیون هوادار هم بدرقه راهت است؛ پس رسیدن به 3 امتیاز اصلا دور از دسترس نیست و ان شاالله پیروز می شوید.»
این دیدار خیلی سریع بازتابی وسیع در فضای مجازی داشت. استقلالی ها خیلی مانور کردند که منصوریان خواسته راز بردن 4 باره پرسپولیس را از مظلومی بپرسد و در سوی مقابل پرسپولیسی ها تاکیدشان بر ترس منصوریان از دربی بود. اینکه استرس سبب شده او به چنین دیداری برود.


منبع: خبرآنلاین
  ۵  
آی اسپورت
2016-09-15 05:52:42
نظر دهید
۵ نظر
-
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۱۶
ازش پرسیده چجوری توچهارتا خوردی؟
سرور لنگ
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۲۴
چه سعادتی سوختن ۱۰۰ هزار لنگی یک جا
adib
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۴۳
وای مامانم اینا چقد رومانتیک!!!
محسن
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۴۴
بخاطر این رفته دیدنش که فکر کرده چون آه مظلومی پشت سرشه تیمش نتیجه نمیگیره
واسه همین رفته حلالیت بگیره بلکه نبازه این بازیو
انقدر آفتاب تو کله اش خورده بیچاره دیگه نمیتونه فکر کنه
خخخخخخخخخخخخخخ
ع ع ب
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
منصوریان رفته از پرویز مظلومی که تو دربی قبل 4 تا خورده کمک بگیره که چی کار کنه اونوقت ؟؟!!!!!! شایدم داره ازش درباره 3 تای ایمون زائد سئوال می کنه !!! بابا خیلی تعطیلن این استقلالیا !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر