فهرست

خبر تازه روزنامه قطری درباره اشکان و العربی

آی اسپورت - روزنامه الشرق قطر در آستانه اولین بازی تیم العربی در فصل جدید لیگ ستارگان قطر تعبیر عجیبی درباره اشکان دژاگه، ملی‌پوش ایرانی این تیم به کار برد. این روزنامه با اشاره به مشکل پیش آمده برای باشگاه العربی در عدم اجازه استفاده از بازیکنان جدید خارجی خود و اتکای این تیم به دو بازیکن برزیلی و ایرانی نوشته است: جراردو پیلوسو، سرمربی اروگوئه ای تیم العربی حساب ویژه‌ای روی بازیکنان قطری برای بازی با السیلیه باز کرده است و در این میان اشکان دژاگه نیز مورد توجه قرار دارد.
 
این روزنامه قطری در ادامه این خبر آورده است: «اشکان دژاگه باید در تمرینات تیم العربی شرکت کند، زیرا قرارداد این بازیکن ایرانی مربوط به فصل جدید نیست و باشگاه مطالبات او را پرداخت خواهد کرد، البته بحران بازیکنان جدید خارجی تیم العربی خاتمه خواهد یافت و خیمینیز شیلیایی جایگزین اشکان دژاگه در ترکیب اصلی العربی است.»
 
باشگاه العربی قطر به خاطر عدم پرداخت مطالبات بازیکنان پیشین خارجی این تیم حق استفاده از سه بازیکن جدید خارجی خود را ندارد. طبق قوانین لیگ ستارگان قطر هر تیم فقط می تواند چهار بازیکن خارجی را در فهرست خود قرار دهد، اما تیم العربی هم اکنون پنج بازیکن را در اختیار دارد و رسانه‌های قطری معتقد هستند اشکان دژاگه خارج از فهرست بازیکنان خارجی این تیم قرار گرفته است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-15 09:56:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر