فهرست

نقل قول طارمی از دل‌پیه‌رو: یک دقیقه وقت بگذار ...

آی اسپورت - مهدی طارمی معمولا رفتار خوبی با هواداران تیمش در تمرینات دارد و سعی می کند حتی المقدور بایستد، با آنها عکس  بیندازد و دلشان را به دست بیاورد. چند وقت پیش یکی از دوستان طارمی به همراه این بازیکن به محل تمرین پرسپولیس رفت تا پس از اتمام کار به اتفاق جایی بروند.
 
سوت پایان تمرین سرخپوشان تهرانی زده شد در حالی که دوست طارمی هم سخت منتظر حاضر شدن او بود که ... تعدادی از هواداران پرسپولیس جلوی آقای گل را گرفتند: «باید با ما عکس سلفی بیندازی!» مهاجم بوشهری هم ایستاد و با تک تک طرفداران پرسپولیس عکس انداخت. هر چه دوست طارمی اشاره کرد که دارد دیر می شود، بجنب و... بی فایده بود. آقای گل با ایما و اشاره فهماند که دوستش باید صبر کند تا هواداران پرسپولیس عکس هایشان را با او بیندازند!
 
دقایق زیادی گذشت و بالاخره طارمی خلاص شد. دوست مهاجم بوشهری غرولند کنان گفت: «مرد حسابی نیم ساعت می شود که علامت می دهم برویم، دیر می شود اما انگار نه انگار؟!» طارمی هم لبخندی زد و جواب داد: «از قول الساندرو دل پیرو خواندم که هوادار باید در اولویت باشند. شاید هر کدام از طرفدران یک دقیقه وقت تو را بگیرند اما یک عمر این اتفاق را فراموش نمی کنند...»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-15 10:02:11
نظر دهید

۲ نظر
Kourosh
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
عاشقتم
-
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۷
مرامتوعشقه خدایا هوای مهدی طارمی مارو داشته باس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر