فهرست
رونالدو: مودریچ بهترین فصل دوران حرفه ای اش را سپری می کند
رونالدو: مودریچ بهترین فصل دوران حرفه ای اش را سپری می کند

رونالدو: مودریچ بهترین فصل دوران حرفه ای اش را سپری می کند

آی اسپورت- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، معتقد است که لوکا مودریچ، هم تیمی کرواتش، بهترین فصل دوران حرفه ای اش را سپری می کند.

مودریچ که در تابستان 2012 از تاتنهام به رئال پیوست، در اولین فصل حضورش در برنابئو نتوانست انتظارات را برآورده کند اما این فصل به یکی از بازیکنان اصلی تیم کارلو آنچلوتی تبدیل شد.

رونالدو که در زمان حضورش در منچستریونایتد چند باری مقابل مودریچ قرار گرفته بود، هم تیمی اش را به دلیل نمایش خوب این فصلش مورد ستایش قرار داد.

او به خبرنگاران گفت:" من او را از زمان حضور در لیگ برتر می شناسم. او این فصل بهترین بازی های دوران حرفه ای اش را به نمایش گذاشته است. او نه تنها فوق العاده بازی می کند، بلکه با ثبات هم هست. در اسپانیا و در باشگاهی مانند رئال، این طور بازی کردن راحت نیست.

او یکی از بازیکنان کلیدی ماست. او پسر فروتن و متواضعی است. ما خیلی خوب با هم هماهنگ شده این."

 رونالدو که به دلیل آسیب دیدگی در چند دیدار نتوانست تیمش را همراهی کند، این هفته مقابل بایرن به میدان خواهد رفت. او تایید کرد که هیچ وقت دوری از میادین را دوست ندارد:" من همیشه می خواهم بازی کنم. از بازی کردن لذت می برم زیرا کار و علاقه من است.

همیشه می خواهم پیشرفت کنم و به اهدافم برسم. ماندن در این سطح و تداوم داشتن راحت نیست اما با قدرت و اشتیاق، تلاش می کنم تا در هر بازی بهترین بازی ها را ارائه بدهم."

     
آی اسپورت
2014-04-20 21:26:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر