فهرست

برانکو:فردا ایران بهترین‌هایش را در دربی نشان خواهد داد

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با استقلال حاضر شد.


**من دربی جاهای دیگر را هم تجربه کرده ام اما باید بگویم که هیچ کجا مثل تهران نیست.فرقی که اینجا وجود دارد این است که دراین دربی تیمی از پیش برنده نیست.این دربی هیچ ارتباطی به جایگاه جدول رده بندی ندارد.

**کسی که می‌تواند فینال المپیک را قضاوت کند، قطعاً کیفیت بالایی دارد. فینال المپیک را فقط بهترین داوران دنیا قضاوت می‌کنند و این افتخاری برای آنهاست و یک افتخار بزرگ برای کمیته داوران و فدراسیون فوتبال که باید از صمیم قلب این موضوع را تبریک بگویم. داوران کمی هستند که فینال المپیک را قضاوت می‌کنند و به نظرم کسی حق ندارد به داوری شک داشته باشد. فردا ایران بهترین‌هایش را در دربی نشان خواهد داد.

**غرور همیشه می تواند مشکل ساز باشد اما این را باور نمی کنم که بازیکنان من اسیر غرور شوند.استقلال تیم خوبی دارد که رحمتی دروازه بانش است.البته بیرانوند هم خوب است با این حال ما می دانیم که آنها بازیکنان دیگری مثل وریا غفوری، مگویان، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، خسرو حیدری، کاوه رضایی، انصاری که همیشه به ما گل‌زده و رضایی هم در ذوب‌آهن به ما گل زده است، کریمی ، مجیدی و ...را دارد.آیا می‌توان آنها را دست‌کم گرفت؟

**باید تشکر ویژه ای هم از علی پروین بکنم که به تمرین ما آمد.امروز هم که علی کریی آمد.هرچند موفق به دیدن او نشدن اما می دانم که این حضورها چقدر ارزشمند است.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-09-15 14:11:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر