فهرست

علیپور به ترکیب اصلی پرسپولیس برمی‌گردد/ توفیق اجباری؟

آی اسپورت - در بین بازیکنانی که اول فصل پرسپولیس و استقلال همزمان روی آن‌ها دست گذاشته بودند، وحید امیری و کاوه رضایی سر و صدای بیشتری از بقیه درست کردند. دو بازیکنی که یکی از آن‌ها سهم پرسپولیس شد و دیگری، به استقلال رفت. برگزاری دربی هفته ششم، زمان مناسبی برای به رخ کشیدن خریدهای بزرگ اول فصل است اما خرید بزرگ پرسپولیس، غایب بزرگ دربی 83 خواهد بود. وحید امیری که در بازی تیم ملی مقابل چین مصدوم شد، با وجود تلاش زیاد پزشکان پرسپولیس به دربی نرسید اما شاید اتفاق، توفیق اجباری برای پرسپولیس باشد.

در روز غیبت وحید امیری، علی علیپور دوباره به خط حمله می‌رود و کنار مهدی طارمی، خط حمله سرخپوشان را تشکیل خواهد داد. علیپور در دربی، صاحب یک رکورد ویژه هم هست. علیپور تا امروز، دو دربی در ترکیب اصلی پرسپولیس بوده که هر دو با برد این تیم به پایان رسیده‌اند. او در دربی 80، برای اولین بار در دربی به میدان رفت و گل پیروزی پرسپولیس را زد. دربی قبلی هم علیپور در ترکیب اصلی برانکو بود و آن‌ها با 4 گل، بردی رویایی کسب کردند.

علیپور یک بار هم به عنوان بازیکن ذخیره در دربی وارد زمین شده که بازی یک – هیچ باخته پرسپولیس، بعد از حضور او به تساوی یک – یک تغییر کرد. یعنی علیپور حداقل در دقایق حضور خودش در زمین، همیشه پیروز دربی بوده است. با ورود علیپور به ترکیب اصلی به جای امیری، پرسپولیس جمعه با همان خط آتش دربی برگشت فصل گذشته خواهد کرد. احمدزاده، مسلمان و عالیشاه،‌ پشت سر زوج طارمی و علیپور که فصل قبل، توانستند بهترین خط حمله لیگ را برای پرسپولیس بسازند.

کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-09-15 14:33:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر