فهرست

پس از شکست در نظرسنجی: سایت استقلال قید دربی را زد!

آی اسپورت - سایت باشگاه استقلال در آستانه دربی گذشته نظرسنجی درباره نتیجه این مسابقه برگزار کرده بود.   نکته جالب در این نظرسنجی، آرای بیشتر برد پرسپولیس است. با اینکه این نظرسنجی در سایت باشگاه استقلال برگزار شده، اما حدود 60 درصد افرادی که رای داده اند، نظرشان برد پرسپولیس است.  حدود دو درصد به تساوی رای داده اند و حدود 38 درصد هم استقلال را برنده دربی دانسته اند. این خاطره تلخ باعث شد که برای این دربی در اقدامی عجیب در حالی که نظرسنجی غالب برنامه‌های تلویزیونی و سایت‌های ورزشی به پیش‌بینی نتیجه این مسابقه ربط داده شده، سایت استقلالی نظرسنجی فارغ از نتیجه دربی را روی خروجی سایت ببرد.
کدخبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-15 14:36:54
نظر دهید

۴ نظر
محسن
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
دلم تنگ شده برای زمانی که سالها وقتی از بعضی سوال میکردی که طرفدار کدام تیم هستی،طفلکها یک جواب بیشتر نداشتند:ما طرفدار بازی زیبا هستیم!!!!!بیچاره ها خجالت میکشیدند اسم تیم خود را بگویند!!!تا اینکه در یک بازی،اب سربالا رفت و قورباغه ها شروع به ابوعطا خواندن کردند.راستی چند سالی هست که تیم انها اسم دارد و دیگر صرفا طرفدار بازی زیبا نیستند!!!!!یاد باد ان روزگاران،یاد باد.
بینام
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
چرا خالی می بندید
همین الان اگر برید توی آرشیو نظرسنجی های سایت استقلال این نظرسنجی موجوده و البته با آماری متفاوت از چیزی که شما ادعا می کنید!!!!!
نظرسنجی حاکی از اینه که هفتاد و هفت درصد کاربران این سایت به برد استقلال رای دادند!
و حالا منظور شما از این دروغ بزرگ چیه خدا عالمه!!!
البته این نظرسنجی ها دردی از شیش تایی ها دوا نمیکنه و فردا تو آزادی آبکش میشن و علی منصور هم به کلککسیون اخراجی ها اضافه میشه :)))
-
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
خدا را شکر داش علی منصوریان کل هیکل استقلال و استقلالی رو قهوه ای کرده
-
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۶
فوتوشاپ و جک تری دی از کیسه بگیری هیچی ندارن حقیرا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر