فهرست

دو راهی منصوریان در آستانه دربی: تجربه بختیار یا آمادگی فرشید؟

آی اسپورت- در روزهای شروع فصل استقلال و نتایج ضعیف این تیم، بختیار رحمانی جزو معدود بازیکنانی بود که توانست فرم خوبش را حفظ کند و نمایشی نزدیک به روزهای آرمانی‌اش داشته باشد. با این وجود، عملکرد رحمانی هم به مرور افت کرد و در نهایت، منصوریان تصمیم گرفت با ریسکی بزرگ او را در بازی با ماشین‌سازی نیمکت نشین کند. فرشید اسماعیلی، جانشین رحمانی در آن مسابقه انقدر نمایش مطمئنی داشت که حالا، منصوریان برای دربی دو دل شده است.
اسماعیلی مقابل ماشین‌سازی، بهترین بازیکن استقلال بود و موقعیت‌های خوبی برای مهاجمین این تیم و به صورت خاص، کاوه رضایی ساخت. اتفاقی که در بازی‌های گذشته استقلال، کمتر افتاده بود. حالا منصوریان، در آستانه دربی باید یک نفر را از بین رحمانی و اسماعیلی برای مهمترین پست تیمش انتخاب کند. تجربه رحمانی و سابقه خوب او مقابل پرسپولیس، او را به گزینه اصلی منصوریان تبدیل کرده اما او بدش نمی‌آید با بازی دادن دوباره به اسماعیلی آماده، برنامه ریزی پرسپولیسی‌ها را بهم بریزد.
فصل پیش، رحمانی در بازی برگشت پرسپولیس و تراکتورسازی گل مساوی تیمش را از روی یک ضربه شروع مجدد ساخت و در فولاد هم سابقه گلزنی به سرخپوشان را دارد.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-15 17:42:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر