فهرست

قلعه‌نویی: نباید دلمان به این صدرنشینی خوش باشد

آی اسپورت- تراکتورسازی تبریز امروز موفق شد در اصفهان ذوب‌آهن را شکست دهد تا با کسب این 3 امتیاز موقتا جای پرسپولیس در صدر جدول را بگیرد. صحبت‌های امیر قلعه‌نویی بعد از این برد را می‌خوانید:

** فشار بازی خیلی زیاد بود و من خیلی اذیت شدم. چند مطلب باید بگویم زیرا اگر نگویم وجدانم اذیت می شود. مجموعه‌ای به این خوبی پرسنل  خوبی دارند و سه جام گرفته‌اند اما خیلی چیزها از فوتبال رفته است چه تیم برنده و چه تیم بازنده از فوتبال لذت نمی‌برد. خدا لعنت کند که قلم ها و میکروفن‌هایی که لذت را گرفتند.

** من درون خودم از این برد خوشحالم اما از برخی رفتارها ناراحت هستم زیرا این مسائل به سر خودم هم آمده است. در جایی جام قهرمانی آوردم اما به من توهین کرده‌اند. ما در همه بازی‌ها خوب بودیم و در هیچ بازی به اندازه این مسابقه تحت فشار قرار نگرفتیم. دلم می‌سوزد که باشگاهی به این خوبی وجود دارد و جوانان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرده است که فقط دو تا از آنها را تیم ما استفاده می‌کند. بعد با آنها چنین رفتارهایی می‌شود.

** در رابطه با بازی باید بگویم می‌دانستیم اگر وسط زمین پرس نکنیم بازی را می بازیم زیرا هافبک‌های آنها به خوبی توپ را چرخاندند اما در لایه‌های دفاعی ما اسیر شدند. به جز موقعیت دقیقه آخر موقعیتی ایجاد نکردند. گلی هم که خوردیم نباید چنین گلی را دریافت می کردیم. باید فیلم بازی را ببینم که چگونه آن گل را دریافت کردیم. ما بردیم و سه امتیاز را گرفتیم اما تراکتورگونه بازی نکردیم. حریف هم می‌توانست برنده باشد. خدا را شکر می‌کنم که پیروز شدیم. این لطف خدا بود.

** در این بازی تحت فشار بودیم. البته در بخش بازیسازی توانستیم به خوبی مهاجمان را تغذیه کنیم. یک بازی درگیرانه هم هفته قبل با پرسپولیس داشتیم. جاسم کرار زانویش درد می‌کرد اما تا دقیقه ای که در بازی بود خوب بازی کرد. ادینیو هنوز بازیکن مدنظر من نشده است اما در آینده بهتر خواهد شد و به ما کمک خواهد کرد. او اکنون با صلابت می‌دود و اگر در آینده فوتبال تعطیل نشود او می‌تواند به ما خیلی کمک کند.

** وقتی بازی‌ها به صورت مرتب برگزار شد آن زمان بهتر می‌توان عیار تیم‌ها را سنجید اما الان این طور است که ۲-۳ بازی برگزار می‌شود و دوباره مسابقات تعطیل می‌شود و نمی‌توان خیلی عیار تیم‌ها را مشخص کرد ضمن اینکه نباید دلمان به این صدرنشینی خوش باشد چون در پایان فصل تیمی قهرمان می‌شود که جام را بالای سر می‌برد. در فصول گذشته نیز تیم‌های زیادی در صدر جدول بودند که رنگ قهرمانی را ندیدند.

** اجازه دهید در مورد جایی که مسئولیت ندارم صحبت نکنم با این حال این بازی حساسیت زیادی دارد و امیدوارم یک بازی تاکتیکی را شاهد باشیم تا آنهایی که در استادیوم هستند از دیدن بازی لذت ببرند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-09-15 20:36:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر